Woning te koop: Graanhoeve 21, Arnhem

Graanhoeve 21

Schuytgraaf-Noord, Arnhem

€ 1.185.000
Buurt Schuytgraaf-Noord, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 367m²
73% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 172 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 69 dagen
AI-samenvatting

Een royale woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Graanhoeve 21 in Arnhem ademt ruimte en rust. Met 367 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en duurzaam huis. De woning uit 2008 staat in Schuytgraaf-Noord, een wijk die bewoners omschrijven als 'prettig en niet afgeraffeld'. Met een vraagprijs van €1.185.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de prijs per m² is marktconform voor dit type woning in Arnhem. Bekijk ook andere woningen in Arnhem voor een vergelijking.

Buurt Schuytgraaf-Noord

Schuytgraaf-Noord is een ruime, groene buurt met veel eengezinswoningen (84%) en een hoog percentage koopwoningen (68%). De buurt telt ruim 6400 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Een bewoner zegt: 'Het is een fijne buurt, zelf vind ik het een prettige buurt om te wonen. Het voelt niet afgeraffeld of verouderd. Schuytgraaf-Noord heeft een duidelijke lay-out en veel wijken zijn makkelijk toegankelijk.' De buurt Schuytgraaf-Noord heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8, wat past bij het gezinskarakter.

Leven in de straat

In de ochtend hoor je de kinderen naar school fietsen, basisscholen De Arabesk en De Schatgraaf liggen op loopafstand, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, en ook Jumbo, PLUS en Lidl zijn op tien minuten fietsen bereikbaar. Het station is tien minuten lopen, en het park of plantsoen ligt naast de deur. De gemeente Arnhem biedt verder ruime voorzieningen, van restaurants tot bibliotheek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BMV Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.185.000
Prijs per m²€ 3.229
Woonoppervlakte367m²
Perceeloppervlakte505m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtSchuytgraaf-Noord
WijkSchuytgraaf
GemeenteArnhem

Locatie

Graanhoeve 21, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
A.P.
10-02-2025
Fijne buurt voor een gezin, toegankelijk voor veel voorzieningen en handig gelegen.

Het is een fijne buurt, zelf vind ik het een prettige buurt om te wonen. Het voelt niet afgeraffeld of verouderd. Schuytgraaf noord heeft een duidelijke lay-out en veel wijken zijn makkelijk toegankelijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Schuytgraaf-Noord

Inwoners6.470
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Schuytgraaf-Noord

Woningvoorraad2.261
Gem. WOZ-waarde€ 458.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
Fortunastraat 17
781m
Albert Heijn
Polenplein 24A
1616m
Jumbo
Elderveldplein 12
1693m

Scholen

49 binnen 5 km

De Arabesk
Basisonderwijs · 389 leerlingen
263m
De Schatgraaf
Basisonderwijs · 422 leerlingen
269m
Lorentz Groep voor Vwo Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 175 leerlingen
830m

Veelgestelde vragen

Over Graanhoeve 21, Arnhem

Welk energielabel heeft Graanhoeve 21?

De woning aan Graanhoeve 21 in Arnhem heeft energielabel A.

Is €1.185.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 32% boven het buurtgemiddelde van €901.000, maar de woning is met 367 m² ook 73% groter dan het gemiddelde van 212 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.415, terwijl deze woning uitkomt op ongeveer €3.228 per m². Dat is relatief gunstig voor zo'n groot huis. De mediaanprijs in de buurt is €917.500, dus het is een forse investering, maar de prijs per m² is marktconform.

Hoe is de buurt Schuytgraaf-Noord om in te wonen?

Schuytgraaf-Noord is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Het is vooral een gezinsbuurt: 1340 van de 2275 huishoudens hebben kinderen. Bewoners waarderen de duidelijke indeling en de toegankelijkheid. Er is één beoordeling met een 7,75, waarin wordt gezegd dat het een fijne buurt is die niet verouderd aanvoelt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 88,9% van de koopwoningen label A en 11,1% label A+. Je kunt dus rekenen op lage energiekosten in vergelijking met oudere woningen.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: De Arabesk (263 m) en De Schatgraaf (269 m). Ook is er een middelbare school op 830 m. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 781 m, en er zijn nog vier andere supermarkten binnen 2 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,0 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is of een paar minuten met de fiets.

Is de woning geschikt voor een groot gezin?

Met 367 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 2008 is de woning ruim en modern. De buurt heeft veel gezinnen, en de scholen zijn dichtbij. Het is een vrijstaand huis met een perceel.