Woning te koop: Grevenhout 21-107, Uddel
Verkocht onder voorbehoud

Grevenhout 21-107

Bosgebied Nieuw Milligen, Apeldoorn

€ 155.000
Buurt Bosgebied Nieuw Milligen, UddelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bos

Dit appartement aan de Grevenhout in Uddel ligt midden in de natuur, omringd door bos en heide. Het is een plek waar je tot rust komt, ver weg van de stadse drukte. Met 60 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar functioneel. De vraagprijs van €155.000 is marktconform voor een recreatiewoning in dit segment. Vergelijk het met andere woningen in Apeldoorn.

Bosgebied Nieuw Milligen

De buurt Bosgebied Nieuw Milligen is dunbevolkt: er wonen ongeveer 110 mensen, vooral in gezinsverband. De meeste woningen zijn koopwoningen en het is een rustige, groene omgeving. De buurt Bosgebied Nieuw Milligen heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt, op vier kilometer afstand. Ook SPAR en Coop zijn binnen een straal van vijf kilometer te vinden. Basisschool Rehoboth en de Jacobus Fruytier scholengemeenschap Uddel liggen op ruim vier kilometer. De gemeente Apeldoorn biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,4 kilometer.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 155.000
Prijs per m²€ 2.583
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte104890m²
Bouwjaar1992
EnergielabelC
BuurtBosgebied Nieuw Milligen
WijkUddel en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Grevenhout 21-107, Uddel

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied Nieuw Milligen

Inwoners110
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Boon's Markt
Harderwijkerweg 26
4488m
SPAR
Smidstraat 1
5181m
Coop
Speulderweg 2
5345m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool Rehoboth
Basisonderwijs · 256 leerlingen
4132m
Jacobus Fruytier scholengemeenschap Uddel
Voortgezet onderwijs · 460 leerlingen
4166m
Christelijke Basisschool Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 118 leerlingen
4585m

Veelgestelde vragen

Over Grevenhout 21-107, Uddel

Welk energielabel heeft Grevenhout 21-107?

De woning aan Grevenhout 21-107 in Uddel heeft energielabel C.

Is €155.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €155.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 60 m² in Uddel. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare objecten in de regio. Houd er rekening mee dat het om een recreatiewoning gaat, wat invloed kan hebben op financieringsmogelijkheden.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement uit 1992 met een woonoppervlak van 60 m². Het is een recreatiewoning, wat betekent dat het bestemd is voor recreatief gebruik. Dit kan beperkingen opleggen voor permanente bewoning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een bosrijke omgeving, ver van grote steden. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 14,9 kilometer afstand.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Boon's Markt) is op 4,5 kilometer. Basisscholen en een middelbare school liggen op ruim 4 kilometer. Een restaurant vind je op 1,4 kilometer. Voor uitgebreidere voorzieningen moet je naar Uddel of Apeldoorn.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt Bosgebied Nieuw Milligen is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5). De omgevingsadressendichtheid is 96 adressen per km², wat duidt op een zeer rustige, landelijke omgeving.

Zijn er reviews van bewoners over deze buurt?

Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De informatie over de buurt is gebaseerd op CBS-data en eigen observaties.

Landal Makelaardij Recreatievastgoed
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Landal Makelaardij Recreatievastgoed
landal.nl
Bekijk
Landal Makelaardij Recreatievastgoed
vastgoednederland.nl
Bekijk