Woning te koop: Groeneweg 1-046, Bruinisse

Groeneweg 1-046

Recreatiegebied, Schouwen-Duiveland

€ 282.500
Buurt Recreatiegebied, BruinisseBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
48% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bruinisse

Deze woning aan de Groeneweg in Bruinisse ademt de sfeer van het Zeeuwse landleven. Met 176 vierkante meter woonoppervlak is er volop plek. De woning uit 1960 heeft een flinke oppervlakte en is te koop voor € 282.500. Vergeleken met andere woningen in Schouwen-Duiveland is dat een marktconforme prijs.

De buurt: Recreatiegebied

De woning ligt in de buurt Recreatiegebied, een rustige wijk in Bruinisse. Het is een buurt met veel oudere inwoners: bijna de helft is 65 jaar of ouder. De meeste huizen zijn eengezinswoningen en bijna allemaal koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners de buurt ervaren.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op tien minuten lopen ligt. Ook de Coop is op loopafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals de Christelijke Basisschool Op Dreef en de DS Pieter v Dijkeschool, beide om de hoek. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt verder rust en natuur.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 november 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 282.500
Prijs per m²€ 1.605
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte475m²
Bouwjaar1960
BuurtRecreatiegebied
WijkBruinisse
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Groeneweg 1-046, Bruinisse

Buurt statistieken

Gegevens uit Recreatiegebied

Inwoners410
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Dreef 2
987m
Coop
Koninginneplein 2
3723m
Jumbo
Polderweg 3
6405m

Scholen

7 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Op Dreef
Basisonderwijs · 94 leerlingen
857m
DS Pieter v Dijkeschool
Basisonderwijs · 103 leerlingen
911m
Openbare Basisschool De Meerpaal
Basisonderwijs · 136 leerlingen
987m

Veelgestelde vragen

Over Groeneweg 1-046, Bruinisse

Is € 282.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 282.500 voor 176 m² woonoppervlak in Bruinisse is marktconform. Het is een ruime woning in een rustige buurt met veel koopwoningen. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het is goed om zelf te vergelijken.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Bruinisse, een dorp op Schouwen-Duiveland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 32 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Christelijke Basisschool Op Dreef (857 meter) en de DS Pieter v Dijkeschool (911 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde school is op 14 kilometer.

Wat voor type woning is dit?