Woning te koop: Groeneweg 1-157, Bruinisse

Groeneweg 1-157

Recreatiegebied, Schouwen-Duiveland

€ 357.500
Buurt Recreatiegebied, BruinisseBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
48% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bruinisse

Deze woning aan de Groeneweg in Bruinisse ademt de sfeer van vrijheid en vakantie. Met 176 vierkante meter woonoppervlak is er volop plek voor een gezin of voor wie graag gasten ontvangt. Het bouwjaar 1960 geeft de woning een solide basis, en de vraagprijs van €357.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Vergelijk dit met andere woningen in Schouwen-Duiveland.

Recreatiegebied: rustig en groen

De buurt Recreatiegebied is precies wat de naam zegt: een rustige, groene omgeving. De meeste woningen zijn koopwoningen (94%) en bijna allemaal eengezinswoningen (98%). De buurt telt 410 inwoners, met een mix van ouderen (bijna de helft is 65+) en gezinnen. Het is een plek waar stilte en natuur de boventoon voeren.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die op nog geen kilometer afstand ligt. Ook de Coop is binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de Christelijke Basisschool Op Dreef (om de hoek) of de DS Pieter v Dijkeschool (twee straten verder). De gemeente Schouwen-Duiveland biedt verder volop recreatiemogelijkheden.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 november 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 357.500
Prijs per m²€ 2.031
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte475m²
Bouwjaar1960
BuurtRecreatiegebied
WijkBruinisse
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Groeneweg 1-157, Bruinisse

Buurt statistieken

Gegevens uit Recreatiegebied

Inwoners410
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Dreef 2
987m
Coop
Koninginneplein 2
3723m
Jumbo
Polderweg 3
6405m

Scholen

7 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Op Dreef
Basisonderwijs · 94 leerlingen
857m
DS Pieter v Dijkeschool
Basisonderwijs · 103 leerlingen
911m
Openbare Basisschool De Meerpaal
Basisonderwijs · 136 leerlingen
987m

Veelgestelde vragen

Over Groeneweg 1-157, Bruinisse

Is €357.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €357.500 voor 176 m² woonoppervlak in Bruinisse is marktconform. Het is een ruime woning in een rustige buurt, maar het bouwjaar 1960 betekent dat je rekening moet houden met onderhoud. Vergelijk met andere woningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de bereikbaarheid van Bruinisse?

Bruinisse ligt op Schouwen-Duiveland, een eiland in Zeeland. De dichtstbijzijnde treinstations zijn op 32 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De N59 verbindt Bruinisse met de rest van Zeeland en het vasteland.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je een Albert Heijn op loopafstand (987 meter) en een Coop op 3,7 kilometer. Er zijn meerdere basisscholen in de omgeving, zoals Christelijke Basisschool Op Dreef en DS Pieter v Dijkeschool. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zierikzee of verder.

Is de buurt geschikt voor gezinnen?

De buurt Recreatiegebied heeft een mix van ouderen en gezinnen. Er zijn 45 huishoudens met kinderen en 110 zonder kinderen. De rustige, groene omgeving en nabijheid van scholen maken het aantrekkelijk voor gezinnen die van ruimte houden.

Wat is het energielabel van deze woning?

Bij een bouwjaar uit 1960 is het verstandig om zelf onderzoek te doen naar de isolatie en installaties. Vraag de verkoper om het energielabel of laat een energieadviseur langskomen.

Zijn er recreatiemogelijkheden in de omgeving?

Ja, de buurt heet niet voor niets Recreatiegebied. Je bent dicht bij het Grevelingenmeer. Ook de stranden van Schouwen-Duiveland zijn op korte rijafstand.