Woning te koop: Hanzeweg 5, Zuidbroek

Hanzeweg 5

Bedrijventerrein Gouden Driehoek, Midden-Groningen

€ 875.000
Buurt Bedrijventerrein Gouden Driehoek, ZuidbroekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 700m²
700m² woonoppervlakte
Coop op 460m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in een rustige setting

Deze vrijstaande woning uit 2003 staat op een ruim perceel in Zuidbroek, een dorp in de gemeente Midden-Groningen. Met 700 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een bijzonder ruime en duurzame woning. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk dit met andere woningen in Midden-Groningen.

Bedrijventerrein Gouden Driehoek

De woning ligt in de buurt Bedrijventerrein Gouden Driehoek, een rustige bedrijvenzone met slechts 85 inwoners. De buurt is vooral gericht op werken, maar er wonen ook gezinnen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op CBS-data. De buurt Bedrijventerrein Gouden Driehoek is dunbevolkt en heeft een lage stedelijkheidsgraad.

Het dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je terecht bij de Coop op 460 meter of de Aldi op 628 meter. Twee basisscholen liggen om de hoek: Openbare Basisschool De Tandem op 147 meter en CBS De Wegwijzer op 160 meter. Het treinstation is op 1,5 kilometer afstand, dus tien minuten lopen. De gemeente Midden-Groningen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 700 meter en een park op 1,4 kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lieberom Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 1.250
Woonoppervlakte700m²
Perceeloppervlakte2939m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA+++
BuurtBedrijventerrein Gouden Driehoek
WijkZuidbroek
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Hanzeweg 5, Zuidbroek

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Gouden Driehoek

Inwoners85
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Coop
Spoorstraat 21
460m
Aldi
Kerkstraat 77-79
628m
SPAR
Hoofdstraat 36
3410m

Scholen

5 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Tandem
Basisonderwijs · 86 leerlingen
147m
CBS De Wegwijzer
Basisonderwijs · 126 leerlingen
160m
Amerikaschool
Basisonderwijs · 128 leerlingen
3520m

Veelgestelde vragen

Over Hanzeweg 5, Zuidbroek

Welk energielabel heeft Hanzeweg 5?

De woning aan Hanzeweg 5 in Zuidbroek heeft energielabel A+++.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 700 m² woonoppervlakte, het energielabel A+++ en het bouwjaar 2003 is het een marktconforme prijs. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, maar voor een vrijstaande woning van dit formaat in een rustige omgeving is de prijs niet uitzonderlijk.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best mogelijke label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot.

Wat voor buurt is Bedrijventerrein Gouden Driehoek?

Het is een rustig bedrijventerrein met weinig inwoners (85). De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt is dunbevolkt en heeft een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen voorzieningen zoals winkels of horeca op het terrein zelf, maar Zuidbroek ligt op loopafstand.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, twee basisscholen liggen op loopafstand: Openbare Basisschool De Tandem op 147 meter en CBS De Wegwijzer op 160 meter. Voor boodschappen zijn de Coop (460 m) en Aldi (628 m) dichtbij. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 7,5 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Zuidbroek ligt op 1,5 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Groningen en andere steden reizen.

Is er veel criminaliteit in de buurt?

In de buurt zijn 13 misdrijven geregistreerd, wat voor een bedrijventerrein met 85 inwoners relatief laag is. Het gaat waarschijnlijk om incidentele gevallen. De buurt oogt rustig en veilig.