Woning te koop: Heidenskipsterdyk 38A, It Heidenskip
KopenSúdwest-FryslânKoudumHeidenschapHeidenskipsterdyk 38A

Heidenskipsterdyk 38A

Heidenschap, Súdwest-Fryslân

€ 925.000
Buurt Heidenschap, It HeidenskipBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 538m²
538m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Aan de Heidenskipsterdyk in It Heidenskip staat deze royale woning uit 1957 met een woonoppervlak van 538 m². Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook naar andere woningen in Súdwest-Fryslân voor een vergelijking.

Buurt Heidenschap

De woning ligt in de buurt Heidenschap, een rustige woonwijk in het Friese land. De buurt telt 330 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de auto voor de deur parkeert. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch dorps: rustig en groen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Poiesz, vier kilometer verderop. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook Aldi en nog een Poiesz binnen vijf kilometer. Kinderen gaan naar basisschool De Klimbeam (3,9 km) of St. Ludgerus (4,4 km). De middelbare school csg Bogerman Koudum ligt op 3,9 km. Het is even rijden, maar de rust maakt veel goed. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt verder voorzieningen in omliggende dorpen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 1.719
Woonoppervlakte538m²
Perceeloppervlakte1350m²
Bouwjaar1957
EnergielabelA
BuurtHeidenschap
WijkKoudum
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Heidenskipsterdyk 38A, It Heidenskip

Buurt statistieken

Gegevens uit Heidenschap

Inwoners330
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Poiesz
Hoofdstraat 6
4141m
Aldi
Hearewei 6
4609m
Poiesz
Hearewei 2
4696m

Scholen

5 binnen 5 km

csg Bogerman Koudum
Voortgezet onderwijs · 167 leerlingen
3892m
Ontmoetingsschool De Klimbeam
Basisonderwijs · 252 leerlingen
3924m
Basisschool St Ludgerus
Basisonderwijs · 130 leerlingen
4371m

Veelgestelde vragen

Over Heidenskipsterdyk 38A, It Heidenskip

Welk energielabel heeft Heidenskipsterdyk 38A?

De woning aan Heidenskipsterdyk 38A in It Heidenskip heeft energielabel A.

Is €925.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant voor een woning van 538 m² in It Heidenskip.

Hoe is het energielabel A tot stand gekomen?

Het energielabel A is officieel vastgesteld en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt waarschijnlijk door goede isolatie en efficiënte installaties. Je kunt de exacte gegevens opvragen bij de verkoper of via het energielabelregister.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen vijf kilometer zijn er vijf scholen, waaronder basisscholen De Klimbeam (3,9 km), St. Ludgerus (4,4 km) en It Finster (4,4 km). Voor voortgezet onderwijs is csg Bogerman Koudum op 3,9 km. De afstanden zijn prima met de auto of fiets.

Hoe ver is het naar het treinstation?