Woning te koop: Heldensedijk 5-151, Roggel
KopenLeudalRoggelVerspreide huizen RoggelHeldensedijk 5-151

Heldensedijk 5-151

Verspreide huizen Roggel, Leudal

€ 325.000
Buurt Verspreide huizen Roggel, RoggelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 4098m²
4098m² woonoppervlakte
SPAR op 36m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale woning in het groene Roggel

Deze woning aan de Heldensedijk 5-151 in Roggel staat op een groot perceel van 4098 m², midden in het buitengebied. Het huis uit 1998 biedt rust en ruimte, met een woonoppervlak van 4098 m². De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Leudal voor een vergelijking.

De buurt: Verspreide huizen Roggel

De buurt Verspreide huizen Roggel is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (94%). Het is er rustig, met een lage bevolkingsdichtheid. De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar oud. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een ruime opzet met veel groen. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Roggel.

Het dagelijks leven in de straat

De SPAR ligt op 36 meter afstand, dus voor een broodje of boodschappen ben je zo bij de winkel. Ook Jan Linders is op loopafstand (1,3 km). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool De Zjwiek (1,4 km) en Basisschool De Neerakker (3,1 km). Ontdek meer over de gemeente Leudal.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. en Vakantie Makelaar B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 79
Woonoppervlakte4098m²
Perceeloppervlakte273842m²
Bouwjaar1998
BuurtVerspreide huizen Roggel
WijkRoggel
GemeenteLeudal

Locatie

Heldensedijk 5-151, Roggel

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Roggel

Inwoners775
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Heldensedijk 5
36m
Jan Linders
Dorpsstraat 11
1280m
Jumbo
Dorpstraat 57b
3571m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool De Zjwiek
Basisonderwijs · 302 leerlingen
1355m
Basisschool De Neerakker
Basisonderwijs · 338 leerlingen
3113m
Sint Ursula Heythuysen
Voortgezet onderwijs · 471 leerlingen
3321m

Veelgestelde vragen

Over Heldensedijk 5-151, Roggel

Is €325.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €325.000 voor een woning met 4098 m² grond en een bouwjaar van 1998 is marktconform in deze regio. Vergelijkbare woningen in de omgeving van Roggel worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een ruime woning in een landelijke setting, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 13,4 km afstand. Dit is een flink eind, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je aangewezen op de auto of bus. De afstand is gemeten in vogelvlucht, dus de werkelijke reisafstand kan iets langer zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen een straal van 5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Basisschool De Zjwiek op 1,4 km afstand. Ook is er voortgezet onderwijs op 3,3 km (Sint Ursula Heythuysen). Voor de jongste kinderen is er een kinderdagverblijf op 1,5 km.