Woning te koop: Hellingstraat 92, Muiden
KopenGooise MerenMuidenVesting MuidenHellingstraat 92

Hellingstraat 92

Vesting Muiden, Gooise Meren

€ 2.200.000
Buurt Vesting Muiden, MuidenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 283m²
283m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan de Hellingstraat 92 in Muiden is een ruime koopwoning van 283 m², gebouwd in 2020. Het ligt in de historische Vesting Muiden, een unieke plek waar oude vestingwerken en modern wonen samenkomen. Met een vraagprijs van €2.200.000 is dit een woning aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere woningen in Gooise Meren voor een idee van het aanbod.

Buurt Vesting Muiden

Vesting Muiden is een kleine, hechte buurt met ongeveer 1220 inwoners. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden, van jonge gezinnen tot ouderen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen als een huisartsenpraktijk en basisschool op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gemiddelde inkomenssituatie zien. Lees meer over de buurt Vesting Muiden.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de SPAR, die op drie kilometer afstand ligt, of bij de AH XL iets verderop. Voor de kinderen is de Jozefschool Muiden om de hoek, op 371 meter, en Kindcentrum Muiderkring op 531 meter. Het is een rustige straat waar je elkaar groet, maar waar ook genoeg privacy is. De gemeente Gooise Meren biedt verder alle gemakken van een middelgrote stad.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nienaber Muiden aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.200.000
Prijs per m²€ 7.774
Woonoppervlakte283m²
Perceeloppervlakte216m²
Bouwjaar2020
BuurtVesting Muiden
WijkMuiden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Hellingstraat 92, Muiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Vesting Muiden

Inwoners1.220
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 25
3261m
AH XL
Pampusweg 13
3262m
Lidl
Pampusweg 12
3329m

Scholen

19 binnen 5 km

Jozefschool Muiden
Basisonderwijs · 207 leerlingen
371m
Kindcentrum Muiderkring
Basisonderwijs · 411 leerlingen
531m
Brede School Weesperrijk
Basisonderwijs · 536 leerlingen
2443m

Veelgestelde vragen

Over Hellingstraat 92, Muiden

Is €2.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grootte van 283 m² en het bouwjaar 2020. De woning ligt in de gewilde Vesting Muiden, een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Muiden, op 3,6 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De buurt is rustig en goed bereikbaar voor dagelijkse ritten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: de Jozefschool Muiden op 371 meter en Kindcentrum Muiderkring op 531 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een school op 4,5 km afstand.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je een restaurant op 100 meter, een park op 300 meter, en een bibliotheek op 400 meter. De dichtstbijzijnde supermarkt is de SPAR op 3,3 km, en er zijn meerdere supermarkten binnen 5 km.