Woning te koop: Het Zwiggelterveld 153, Zwiggelte

Het Zwiggelterveld 153

Verspreide huizen Zwiggelte, Midden-Drenthe

€ 119.500
Buurt Verspreide huizen Zwiggelte, ZwiggelteBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Het Zwiggelterveld 153

Dit is een rustige, landelijke plek in Zwiggelte. De woning uit 1990 is met 59 m² compact en heeft energielabel C. De vraagprijs van €119.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Midden-Drenthe voor een idee van het aanbod.

Verspreide huizen Zwiggelte

De buurt is dunbevolkt met 205 inwoners, vooral gezinnen en stellen. Het is een echte landelijke omgeving, ver weg van de stadse drukte. De buurt Verspreide huizen Zwiggelte kenmerkt zich door rust en ruimte.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, ligt op vier kilometer. Ook basisscholen zoals Kindcentrum De Wegwijzer en IKC de Lindelaar zijn op ruim drie kilometer afstand. Het treinstation is acht kilometer verderop. De gemeente Midden-Drenthe biedt voorzieningen op afstand, maar de natuur is dichtbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoogervorst Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 119.500
Prijs per m²€ 2.025
Woonoppervlakte59m²
Perceeloppervlakte15871m²
Bouwjaar1990
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Zwiggelte
WijkZwiggelte
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

Het Zwiggelterveld 153, Zwiggelte

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zwiggelte

Inwoners205
Mannen51%
Vrouwen46%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 8
4044m
Lidl
Brinklaan 2
4197m
Coop
Hoofdstraat 18
5643m

Scholen

2 binnen 5 km

Kindcentrum De Wegwijzer
Basisonderwijs · 65 leerlingen
3383m
IKC de Lindelaar
Basisonderwijs · 225 leerlingen
3417m

Veelgestelde vragen

Over Het Zwiggelterveld 153, Zwiggelte

Welk energielabel heeft Het Zwiggelterveld 153?

De woning aan Het Zwiggelterveld 153 in Zwiggelte heeft energielabel C.

Is €119.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €119.500 is marktconform voor een woning van 59 m² met energielabel C in deze landelijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een betaalbare optie voor wie rust en ruimte zoekt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied. Het treinstation is op 8,1 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen is de dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) op 4 km. De auto is hier eigenlijk noodzakelijk.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning uit 1990 met een oppervlakte van 59 m². Het energielabel is C. De woning is compact en geschikt voor een klein huishouden of als startwoning.

Zijn er scholen in de buurt?