Woning te koop: Hommelweg 2R-104, Susteren

Hommelweg 2R-104

Recreatiepark Hommelheide, Echt-Susteren

€ 185.000
Buurt Recreatiepark Hommelheide, SusterenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
60% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte op een vakantiepark

Deze woning aan de Hommelweg in Susteren is een vrijstaand huis op een recreatiepark, omgeven door groen. Met 66 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 2012 is het een compacte, moderne woning. De vraagprijs van €185.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Echt-Susteren voor een vergelijking.

Recreatiepark Hommelheide

De buurt Recreatiepark Hommelheide is een rustige, groene omgeving met veel oudere bewoners. Van de 75 inwoners is 60% 65 jaar of ouder. Het is een plek waar stilte en natuur centraal staan. Meer over de buurt Recreatiepark Hommelheide.

Dagelijkse voorzieningen

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op twee straten verder, of bij de Lidl en Albert Heizen op tien minuten lopen. Basisschool In 't Park is om de hoek, en ook Openbare Basisschool De Springdonk is op loopafstand. De gemeente Echt-Susteren biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Select Vakantievastgoed en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 185.000
Prijs per m²€ 2.803
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte710m²
Bouwjaar2012
BuurtRecreatiepark Hommelheide
WijkHeide
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Hommelweg 2R-104, Susteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Recreatiepark Hommelheide

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Wigibaldplein 1
2390m
Lidl
Lisweg 12
3192m
Albert Heijn
Clarastraat 2
3193m

Scholen

11 binnen 5 km

Basisschool In 't Park
Basisonderwijs · 227 leerlingen
1858m
Openbare Basisschool De Springdonk
Basisonderwijs · 269 leerlingen
2314m
Openbare basisschool De Driepas afd. AZC
Basisonderwijs · 72 leerlingen
2771m

Veelgestelde vragen

Over Hommelweg 2R-104, Susteren

Is €185.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €185.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 66 m² uit 2012 in Susteren. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Omdat het een recreatiewoning betreft, gelden er specifieke regels voor bewoning, dus het is goed om je te laten informeren over de gebruiksmogelijkheden.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een recreatiewoning op het park Hommelheide. Dit type woning is bedoeld voor recreatief gebruik, niet voor permanente bewoning. De oppervlakte van 66 m² biedt een compacte maar functionele indeling.

Hoe rustig is het in de buurt Recreatiepark Hommelheide?

De buurt is zeer rustig, met een omgevingsadressendichtheid van 282 adressen per km² (niet stedelijk). Er wonen vooral 65-plussers en er zijn geen kinderen in de buurt. Het park is omgeven door natuur. Er zijn weinig voorzieningen direct in de buurt, maar Susteren ligt op fietsafstand.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) ligt op 2,4 km, ongeveer twee straten verder. Ook Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand (circa 3 km). Basisschool In 't Park is op 1,9 km, en er zijn meerdere basisscholen binnen 3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Susteren of Echt, op 5,5 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation Susteren ligt op 2,4 km afstand, goed te doen met de fiets. Vanaf daar kun je naar Roermond, Sittard en Maastricht.

Wat zijn de energielabel en stookkosten?

Omdat de woning uit 2012 komt, is de isolatie waarschijnlijk redelijk tot goed. Zonder label kun je geen exacte stookkosten geven, maar een woning uit dat jaar is doorgaans zuiniger dan oudere bouw.