Woning te koop: Hommelweg 2R-463, Susteren

Hommelweg 2R-463

Recreatiepark Hommelheide, Echt-Susteren

€ 128.000
Buurt Recreatiepark Hommelheide, SusterenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
60% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte op een vakantiepark

Deze woning aan de Hommelweg in Susteren is een vakantiehuis op Recreatiepark Hommelheide. Met 64 m² woonoppervlak en bouwjaar 2009 is het een onderhoudsarme woning in een groene omgeving. De vraagprijs van €128.000 is scherp voor een woningen in Echt-Susteren van dit type.

Buurt Recreatiepark Hommelheide

De buurt is een recreatiepark met 75 inwoners, vooral 65-plussers. Het is er rustig, met veel groen en water in de omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is die van een vakantiepark.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op twee kilometer afstand, of bij Lidl en Albert Heijn op ruim drie kilometer. Basisschool In 't Park is op 1,5 kilometer, en Openbare Basisschool De Springdonk op twee kilometer. Het treinstation is op 2,4 kilometer, dus je bent zo in Sittard of Roermond. De gemeente Echt-Susteren biedt verder voorzieningen zoals huisartsen en restaurants op korte afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Select Vakantievastgoed en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 april 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 128.000
Prijs per m²€ 2.000
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte299m²
Bouwjaar2009
BuurtRecreatiepark Hommelheide
WijkHeide
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Hommelweg 2R-463, Susteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Recreatiepark Hommelheide

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
Wigibaldplein 1
2014m
Lidl
Lisweg 12
3425m
Albert Heijn
Clarastraat 2
3439m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool In 't Park
Basisonderwijs · 227 leerlingen
1490m
Openbare Basisschool De Springdonk
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1962m
Basisschool Patricius
Basisonderwijs · 278 leerlingen
3100m

Veelgestelde vragen

Over Hommelweg 2R-463, Susteren

Is €128.000 een realistische prijs voor deze vakantiewoning?

De vraagprijs van €128.000 is aan de lage kant voor een woning van 64 m² uit 2009 in Susteren. Het is een vakantiehuis op een recreatiepark, wat de prijs drukt. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, dus dit is een scherpe prijs.

Kan ik hier permanent wonen?

De woning staat op Recreatiepark Hommelheide, een recreatiepark. Of permanente bewoning is toegestaan, hangt af van de bestemming in het bestemmingsplan. Dit moet je navragen bij de gemeente Echt-Susteren.

Wat is de ligging van het park?

Het park ligt in Susteren, vlak bij de Duitse grens. Het is een rustige, groene omgeving met veel water. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op 2 tot 3 kilometer afstand. Het treinstation van Susteren is op 2,4 kilometer.

Zijn er onderhoudskosten voor het park?

Als vakantiepark kunnen er jaarlijkse bijdragen zijn voor onderhoud van gemeenschappelijke voorzieningen.