Woning te koop: Hommelweg 2R684, Susteren

Hommelweg 2R684

Recreatiepark Hommelheide, Echt-Susteren

€ 109.000
Buurt Recreatiepark Hommelheide, SusterenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
60% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een recreatiewoning in Susteren

Deze woning aan de Hommelweg 2R684 in Susteren is een recreatiewoning uit 2019, met een woonoppervlak van 53 m². Het is een compleet en modern optrekje. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €109.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Echt-Susteren.

De buurt: Recreatiepark Hommelheide

De woning ligt in de buurt Recreatiepark Hommelheide, een rustige omgeving met veel groen. De buurt telt slechts 75 inwoners, waarvan het merendeel 65 jaar of ouder is. Het is een plek waar rust en natuur centraal staan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel ouderen.

Leven in de straat

In de directe omgeving vind je voorzieningen zoals een PLUS-supermarkt op twee straten verder (ongeveer 2,3 km) en een Lidl op ongeveer 3,7 km. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool In 't Park (op 1,8 km) en Openbare Basisschool De Springdonk (op 2,2 km). De gemeente Echt-Susteren biedt een rustige, landelijke omgeving met voldoende dagelijkse voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Select Vakantievastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 109.000
Prijs per m²€ 2.057
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte280m²
Bouwjaar2019
EnergielabelC
BuurtRecreatiepark Hommelheide
WijkHeide
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Hommelweg 2R684, Susteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Recreatiepark Hommelheide

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Wigibaldplein 1
2255m
Lidl
Lisweg 12
3658m
Albert Heijn
Clarastraat 2
3661m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool In 't Park
Basisonderwijs · 227 leerlingen
1754m
Openbare Basisschool De Springdonk
Basisonderwijs · 269 leerlingen
2245m
Openbare basisschool De Driepas afd. AZC
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3176m

Veelgestelde vragen

Over Hommelweg 2R684, Susteren

Welk energielabel heeft Hommelweg 2R684?

De woning aan Hommelweg 2R684 in Susteren heeft energielabel C.

Is €109.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €109.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 53 m² met bouwjaar 2019 en energielabel C in Susteren. De prijs ligt aan de lage kant vergeleken met andere woningen in de regio, maar het is een recreatiewoning, geen permanente woning.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustig recreatiepark. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 2,3 km afstand, en een basisschool (In 't Park) op 1,8 km. Het treinstation is op 2,4 km. Het is een autovriendelijke locatie, want de meeste voorzieningen zijn op loop- of fietsafstand.

Kan ik hier permanent wonen?

Deze woning is een recreatiewoning, wat betekent dat permanente bewoning vaak niet is toegestaan. Het is bedoeld voor recreatief gebruik, zoals vakanties of weekenden. Check de bestemmingsplannen van de gemeente Echt-Susteren voor de exacte regels.