Woning te koop: Hommelweg 2R693, Susteren

Hommelweg 2R693

Recreatiepark Hommelheide, Echt-Susteren

€ 118.000
Buurt Recreatiepark Hommelheide, SusterenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
60% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een recreatiewoning in Susteren

Deze woning aan de Hommelweg 2R693 in Susteren is een recreatiewoning uit 2019. Met 61 m² woonoppervlak en energielabel C is het een onderhoudsarme woning. De vraagprijs van €118.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Echt-Susteren voor een vergelijking.

Buurt Recreatiepark Hommelheide

De woning ligt in de buurt Recreatiepark Hommelheide, een rustige omgeving met veel groen. De buurt telt 75 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een plek waar rust en recreatie centraal staan. Lees meer over de buurt Recreatiepark Hommelheide.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,2 km afstand, of bij de Lidl en Albert Heijn op ongeveer 3,7 km. Basisschool In 't Park is op 1,7 km, en Kindcentrum De Eik op 3,3 km. Het treinstation is op 2,4 km. De gemeente Echt-Susteren biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,9 km en een park op 1,3 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Select Vakantievastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 118.000
Prijs per m²€ 1.934
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte317m²
Bouwjaar2019
EnergielabelC
BuurtRecreatiepark Hommelheide
WijkHeide
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Hommelweg 2R693, Susteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Recreatiepark Hommelheide

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Wigibaldplein 1
2220m
PLUS
Markt 24
3623m
Lidl
Lisweg 12
3747m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool In 't Park
Basisonderwijs · 227 leerlingen
1728m
Openbare Basisschool De Springdonk
Basisonderwijs · 269 leerlingen
2223m
Kindcentrum De Eik
Basisonderwijs · 230 leerlingen
3261m

Veelgestelde vragen

Over Hommelweg 2R693, Susteren

Welk energielabel heeft Hommelweg 2R693?

De woning aan Hommelweg 2R693 in Susteren heeft energielabel C.

Is €118.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €118.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 61 m² met bouwjaar 2019 en energielabel C in Susteren. Er zijn geen directe vergelijkbare woningen in de buurt beschikbaar, maar gezien de staat en het energielabel is de prijs redelijk. Het is een recreatiewoning, dus de prijs ligt lager dan een reguliere woning.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet extreem. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit formaat. Label C is een gemiddeld label voor woningen uit 2019.

Hoe is de buurt Recreatiepark Hommelheide om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel recreatiemogelijkheden. Er wonen vooral ouderen; 45 van de 75 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Er zijn geen kinderen in de buurt. Het is een plek voor wie van rust houdt. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op enkele kilometers afstand.