Woning te huur: Hongerlandsedijk 3190, Spijkenisse
HurenNissewaardDe ElementenDe DijkHongerlandsedijk 3190

Hongerlandsedijk 3190

De Dijk, Nissewaard

€ 1.625 p.m.
Buurt De Dijk, SpijkenisseBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor senioren
58% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een rustige buurt

Dit appartement uit 2024 ligt in de wijk De Elementen, een rustige buurt in Spijkenisse. Met 90 vierkante meter woonoppervlak biedt het een moderne en comfortabele indeling. De huurprijs van €1.625 per maand is scherp geprijsd vergeleken met het gemiddelde van €2.600 voor huurwoningen in Nissewaard.

De Dijk: een buurt met veel ouderen

De buurt De Dijk telt zo'n 1.560 inwoners, waarvan het grootste deel 65 jaar of ouder is. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk, dat twee straten verder ligt. Ook Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Basisschool obs De Piramide, locatie Elementen, is om de hoek, en voortgezet onderwijs is te vinden bij o.s.g. De Ring van Putten, tien minuten lopen. De gemeente Nissewaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.625 p.m.
Prijs per m²€ 18 p.m.
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte6610m²
Bouwjaar2024
BuurtDe Dijk
WijkDe Elementen
GemeenteNissewaard

Locatie

Hongerlandsedijk 3190, Spijkenisse

Buurt statistieken

Gegevens uit De Dijk

Inwoners1.560
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit De Dijk

Woningvoorraad896
Gem. WOZ-waarde€ 358.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Dirk
Damstraat 27
879m
Albert Heijn
Nieuwstraat 370
952m
Lidl
Lengweg 153
1018m

Scholen

56 binnen 5 km

obs De Piramide, locatie Elementen
Basisonderwijs · 171 leerlingen
534m
o.s.g. De Ring van Putten
Voortgezet onderwijs · 1133 leerlingen
696m
Gelinck School Spijkenisse - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 110 leerlingen
707m

Veelgestelde vragen

Over Hongerlandsedijk 3190, Spijkenisse

Is €1.625 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €1.625 ligt onder het gemiddelde van €2.600 voor huurwoningen in de buurt. Het appartement is 90 m² groot, wat neerkomt op €18,06 per m², terwijl het gemiddelde in de buurt €23,21 per m² is. De prijs is dus relatief laag, mede doordat het om een nieuwbouwappartement gaat.

Hoe is de buurt De Dijk om in te wonen?

De Dijk is een stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. De meeste inwoners zijn 65 jaar of ouder, wat de buurt een rustig karakter geeft. Er zijn veel voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand. Het aantal misdrijven is laag met 20 per jaar.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Dirk ligt op 879 meter, Albert Heijn op 952 meter en Lidl op 1018 meter. Ook Jumbo is bereikbaar op 1,3 kilometer. Je kunt dus gemakkelijk je dagelijkse boodschappen doen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 15,5 kilometer afstand. Dat is relatief ver, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Is er groen in de buurt?

Ja, er is een park of plantsoen op slechts 200 meter afstand. Ook zijn er diverse restaurants en een kinderdagverblijf om de hoek. De buurt is dus goed voorzien van groen en voorzieningen.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Er zijn verschillende scholen op loopafstand. Basisschool obs De Piramide, locatie Elementen, ligt op 534 meter. Voortgezet onderwijs is te vinden bij o.s.g. De Ring van Putten op 696 meter. Ook is er speciaal onderwijs en een kinderdagverblijf dichtbij.

Huispedia
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Huispedia