Woning te koop: Hoofdweg 632-24, Hoofddorp

Hoofdweg 632-24

Hoofddorp Centrum Oost, Haarlemmermeer

€ 974.000
Buurt Hoofddorp Centrum Oost, HoofddorpBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Lidl op 326m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in het centrum van Hoofddorp

Dit gloednieuwe appartement uit 2025 ligt midden in het bruisende centrum van Hoofddorp. Met 70 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €974.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Haarlemmermeer, maar je betaalt voor nieuwbouw op een toplocatie.

De buurt: Hoofddorp Centrum Oost

Hoofddorp Centrum Oost is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt Hoofddorp Centrum Oost telt ruim 5.400 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 2010, dus dit nieuwbouwappartement springt eruit. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze specifieke straat.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Lidl om de hoek (op 3 minuten lopen) of bij Ekoplaza (4 minuten). Voor de wekelijkse boodschappen is Jumbo op 7 minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisschool Klimop (2 minuten lopen) of Kindcentrum Natuurlijk! (6 minuten). De gemeente Haarlemmermeer biedt ruime parken, zoals op 2 minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via FRIS Woningmakelaars Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 974.000
Prijs per m²€ 13.914
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte4895m²
Bouwjaar2025
BuurtHoofddorp Centrum Oost
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Hoofdweg 632-24, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Oost

Inwoners5.440
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Oost

Woningvoorraad2.404
Gem. WOZ-waarde€ 460.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Lidl
Marktplein 15-19
326m
Ekoplaza
Marktplein 25A
362m
Jumbo
Marktlaan 31
622m

Scholen

38 binnen 5 km

Hoofddorp College - iHub onderwijs (voorh. Altra)
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
86m
Rooms Katholieke Basisschool Klimop
Basisonderwijs · 401 leerlingen
216m
Kindcentrum Natuurlijk!
Basisonderwijs · 173 leerlingen
562m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdweg 632-24, Hoofddorp

Is de prijs van €974.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 18% boven het buurtgemiddelde van €823.500, maar dat is voor nieuwbouw niet ongewoon. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.188, terwijl deze woning uitkomt op €13.914 per m², fors hoger. Dat komt doordat het appartement klein is (70 m²) en nieuw, terwijl het buurtgemiddelde 167 m² is. De prijs is marktconform voor een nieuwbouwappartement op deze centrale locatie.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in Hoofddorp Centrum Oost. De prijzen variëren van €650.000 tot €1.195.000. De gemiddelde vraagprijs is €823.500 en de mediaan €724.500. Er zijn de afgelopen tijd 49 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €596.857 en een gemiddelde verkooptijd van 25 dagen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. Omdat het om nieuwbouw uit 2025 gaat, mag je een zeer zuinig label verwachten, minimaal label A. In de buurt heeft 44,4% van de woningen label A en nog eens 44,4% label B.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,8 km afstand, dus ongeveer 35 minuten lopen of 10 minuten fietsen. Voor dagelijkse ritten is de auto of fiets vaak praktischer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool Klimop (Rooms Katholiek) zit op 2 minuten lopen, Kindcentrum Natuurlijk! op 6 minuten, en obs Dik Trom op 7 minuten. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,7 km, ongeveer 20 minuten lopen. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op 8 minuten.

Wat voor supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 10 minuten lopen vind je meerdere supermarkten. De Lidl is het dichtstbij (3 minuten lopen), gevolgd door Ekoplaza (4 minuten), Jumbo (7 minuten), Hoogvliet (8 minuten) en AH XL (8 minuten). Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.