Woning te koop: Immenweg 15R207, Lunteren
KopenEdeLunterenLunterse BuurtbosImmenweg 15R207

Immenweg 15R207

Lunterse Buurtbos, Ede

€ 159.500
Buurt Lunterse Buurtbos, LunterenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Lunterse Buurtbos

Dit recreatiehuisje aan de Immenweg 15R207 in Lunteren is een fijne plek voor wie van rust houdt. Het huisje uit 2011 is 62 m² groot en heeft energielabel C. De vraagprijs van €159.500 is scherp voor een woningen in Ede van dit type.

Lunterse Buurtbos: een bosrijke buurt

De buurt Lunterse Buurtbos is een rustige, bosrijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een buurt is met veel 45-plussers en een mix van huishoudens. Het is een plek waar je de stilte van het bos kunt ervaren.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op ruim drie kilometer afstand, of bij de Coop en Aldi die ook om de hoek zitten. Basisscholen zoals Basisschool met de Bijbel en De Wegwijzer zijn op loopafstand. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stroomberg Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.500
Prijs per m²€ 2.573
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte299m²
Bouwjaar2011
EnergielabelC
BuurtLunterse Buurtbos
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Immenweg 15R207, Lunteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Lunterse Buurtbos

Inwoners300
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilbrinkplein 3
3288m
Coop
Molenparkweg 7
3325m
Aldi
Dorpsstraat 102-104
3393m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool met de Bijbel
Basisonderwijs · 75 leerlingen
3386m
De Wegwijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
3458m
C N S De Triangel
Basisonderwijs · 347 leerlingen
3493m

Veelgestelde vragen

Over Immenweg 15R207, Lunteren

Welk energielabel heeft Immenweg 15R207?

De woning aan Immenweg 15R207 in Lunteren heeft energielabel C.

Is €159.500 een realistische prijs voor dit recreatiehuisje?

De vraagprijs van €159.500 is aan de scherpe kant voor een recreatiehuisje van 62 m² met energielabel C in Lunteren. Het bouwjaar 2011 is relatief modern, wat gunstig is voor onderhoud. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een iets hoger bedrag aangeboden, dus dit is een interessante optie.

Hoe rustig is het in het Lunterse Buurtbos?

Het Lunterse Buurtbos is een bosrijke buurt met weinig voorzieningen direct om de hoek. De omgevingsadressendichtheid is laag (135 adressen per km²), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews, maar de cijfers bevestigen dat het er stil is.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 3,3 km afstand, gevolgd door Coop en Aldi. Basisscholen zoals Basisschool met de Bijbel en De Wegwijzer liggen op ongeveer 3,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Lunteren of Ede, op 6,2 km.