Woning te koop: Jankenberg 1D, Halsteren
Verkocht onder voorbehoud

Jankenberg 1D

Jankenberg, Bergen op Zoom

€ 482.000
Buurt Jankenberg, HalsterenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouw in een rustige buurt

Deze nieuwbouwwoning aan de Jankenberg in Halsteren is pas opgeleverd en straalt direct een frisse, moderne sfeer uit. Met 102 vierkante meter woonoppervlak biedt de woning een comfortabele indeling. De vraagprijs van €482.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze regio. Vergelijk dit met andere woningen in Bergen op Zoom.

Buurt Jankenberg

De buurt Jankenberg is een rustige, groene wijk in Halsteren. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen en waar het aandeel eengezinswoningen hoog is. De sfeer is dorps en gemoedelijk, met een mix van oudere bewoners en jonge gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele en prettige woonomgeving is.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, op loopafstand (om de hoek), of bij de PLUS, twee straten verder. Ook de Lidl is op tien minuten lopen. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Basisschool De Rode Schouw en RK Basisschool De Biezenhof, beide op loopafstand. De gemeente Bergen op Zoom biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Helmig Makelaardij en Taxatieburo o/z.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 oktober 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 482.000
Prijs per m²€ 4.725
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte1450m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtJankenberg
WijkHalsteren
GemeenteBergen op Zoom

Locatie

Jankenberg 1D, Halsteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Jankenberg

Inwoners980
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Vogelenzang 95
404m
PLUS
Dorpsstraat 75-77
576m
Lidl
Nijverheidsweg 8a
1018m

Scholen

43 binnen 5 km

Basisschool De Rode Schouw
Basisonderwijs · 97 leerlingen
742m
Rooms Katholieke Basisschool De Biezenhof
Basisonderwijs · 360 leerlingen
742m
RK Basisschool St Maarten
Basisonderwijs · 100 leerlingen
794m

Veelgestelde vragen

Over Jankenberg 1D, Halsteren

Welk energielabel heeft Jankenberg 1D?

De woning aan Jankenberg 1D in Halsteren heeft energielabel A+++.

Is €482.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €482.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 102 m² in Halsteren. Nieuwbouwwoningen in deze regio worden vaak rond dit prijsniveau aangeboden. Het is een scherpe prijs gezien het feit dat de woning net is opgeleverd en geen onderhoudskosten op korte termijn vereist.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Halsteren. Het treinstation bevindt zich op 3,7 km afstand, dus je bent er met de fiets of auto binnen een paar minuten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Rode Schouw en RK Basisschool De Biezenhof liggen beide op ongeveer 750 meter. Ook Openbare Basisschool De Noordster en Daltonbasisschool De Welle zijn op ongeveer 1,2 km afstand te vinden.

Wat voor type woning is dit?

Het is een nieuwbouwwoning met een woonoppervlak van 102 m², gebouwd in 2025. Het is een koopwoning en geen appartement. De woning is onderdeel van een rustige buurt met veel eengezinswoningen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Albert Heijn ligt op 404 meter (om de hoek), de PLUS op 576 meter (twee straten verder) en de Lidl op 1018 meter (tien minuten lopen). Ook Dirk en Boon's Markt zijn binnen 2 km te vinden.

Hoe is de buurt Jankenberg?

Jankenberg is een rustige, groene buurt in Halsteren met veel eengezinswoningen. Het is een gezinsvriendelijke wijk met een dorps karakter. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5), wat betekent dat het niet erg druk is.

Helmig Makelaardij en Taxatieburo o/z