Woning te koop: Kerkewijk 34A, Veenendaal
KopenVeenendaalZuidwestStationswijkKerkewijk 34A

Kerkewijk 34A

Stationswijk, Veenendaal

€ 579.000
Buurt Stationswijk, VeenendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 390m²
390m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een karakteristiek herenhuis in Veenendaal

Dit herenhuis uit 1941 ademt de sfeer van een vooroorlogse bouwstijl, met royale ruimtes en hoge plafonds. Met 390 m² woonoppervlak is er volop plek voor een groot gezin of wie graag ruimte heeft. De woning staat in de Stationswijk, een buurt die bekend staat om zijn rust en centrale ligging. De vraagprijs van €579.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in Veenendaal, zeker in vergelijking met andere woningen in Veenendaal.

De buurt Stationswijk

Stationswijk is een rustige, maar centraal gelegen buurt. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een gemiddeld cijfer van 8,59. Een bewoner zegt: "Ik woon al mijn hele leven in deze buurt, en ben zelfs binnen de straat verhuisd. Als kinderen speelden we altijd met een hele groep buiten en de speeltuin was geweldig." Een ander vult aan: "niks te klagen." De buurt telt 680 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Stationswijk heeft een stedelijkheidsgraad van 1, wat betekent dat het zeer stedelijk is, maar de bewoners ervaren het als rustig.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook Hoogvliet en Jumbo op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Montessori Kind Centrum Aan de Basis of Wereldkidz De Vlieger, beide op een paar minuten lopen. Het Rembrandt College voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Veenendaal biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 579.000
Prijs per m²€ 1.485
Woonoppervlakte390m²
Perceeloppervlakte610m²
Bouwjaar1941
BuurtStationswijk
WijkZuidwest
GemeenteVeenendaal

Locatie

Kerkewijk 34A, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.2
CvW
11-05-2025
Een rustige, maar centraal gelegen buurt.

Ik woon al mijn hele leven in deze buurt, en ben zelfs binnen de straat verhuisd. Als kinderen speelden we altijd met een hele groep buiten en de speeltuin was geweldig. Nu ben ik daar te oud voor, maar nog steeds is niemand te beroerd om te groeten.

9.0
c
15-12-2024
mooie, goed gelegen wijk

niks te klagen

Buurt statistieken

Gegevens uit Stationswijk

Inwoners680
Mannen47%
Vrouwen54%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Passage 50
561m
Hoogvliet
Brouwersgracht 100
690m
Jumbo
Doctor Slotemaker de Bruïnestraat 20
793m

Scholen

34 binnen 5 km

Rembrandt College Openbare Scholengemeenschap voor Mavo Havo Ath
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
342m
Montessori Kind Centrum Aan de Basis
Basisonderwijs · 246 leerlingen
443m
Wereldkidz De Vlieger
Basisonderwijs · 180 leerlingen
657m

Veelgestelde vragen

Over Kerkewijk 34A, Veenendaal

Is de prijs van €579.000 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €579.000 voor een herenhuis van 390 m² in Veenendaal is marktconform. Het is een ruime woning met een karakteristiek bouwjaar 1941, wat vaak gewaardeerd wordt om de royale kamers en hoge plafonds. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar gezien de oppervlakte en ligging is dit een realistische prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de Stationswijk, op 400 meter van het treinstation. Dat is ongeveer vijf minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat voorzieningen dichtbij zijn.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een herenhuis uit 1941, een vooroorlogs pand met een woonoppervlak van 390 m². Het is een koopwoning en geen appartement. Het bouwjaar geeft het een karakteristieke uitstraling, vaak met hoge plafonds en ruime kamers. De woning is niet gesplitst in kamers en is geen corporatiewoning.

Hoe is de buurt Stationswijk om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een gemiddeld cijfer van 8,59. Ze noemen het rustig maar centraal gelegen. Een bewoner zegt al zijn hele leven in de buurt te wonen en waardeert de sociale sfeer. De buurt heeft 680 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Montessori Kind Centrum Aan de Basis (443 m) en Wereldkidz De Vlieger (657 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is het Rembrandt College op 342 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.