Woning te koop: Kieftveen 18-48, Voorthuizen

Kieftveen 18-48

Buitengebied Voorthuizen, Barneveld

€ 119.000
Buurt Buitengebied Voorthuizen, VoorthuizenBekijk buurt
AI-samenvatting

Rustig wonen in het groen

Deze woning aan de rand van Voorthuizen biedt een fijne plek voor wie houdt van rust en ruimte. Het appartement uit 1980 is compact met 35 m² woonoppervlak. De vraagprijs van €119.000 is aanzienlijk lager dan het gemiddelde in de buurt, wat het een scherpe optie maakt. Vergelijk dit met andere woningen in Barneveld om een goed beeld te krijgen.

Buitengebied Voorthuizen

De buurt Buitengebied Voorthuizen is een landelijke omgeving met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gezinsrijke buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (87%) en koopwoningen (74%). Het is een rustige plek, ver weg van de stedelijke drukte.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de SPAR, op 2,5 km afstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je ook terecht bij Albert Heijn of Aldi, beide op ongeveer 3,7 km. Kinderen gaan naar basisschool De Bron (2,5 km) of Kindcentrum Van den Bergh (3,8 km). Het treinstation ligt op 4,1 km. De gemeente Barneveld biedt verder alle voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Van Meerveld Burger aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 119.000
Prijs per m²€ 3.400
Woonoppervlakte35m²
Perceeloppervlakte217m²
Bouwjaar1980
BuurtBuitengebied Voorthuizen
WijkVoorthuizen
GemeenteBarneveld

Locatie

Kieftveen 18-48, Voorthuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Inwoners3.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Woningvoorraad1.191
Gem. WOZ-waarde€ 554.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Wolweg 24
2479m
Albert Heijn
Smidsplein 21
3712m
Aldi
Kerkstraat 12
3747m

Scholen

6 binnen 5 km

De Bron
Basisonderwijs · 128 leerlingen
2476m
Kindcentrum Van den Bergh
Basisonderwijs · 209 leerlingen
3812m
De Vlindertuin
Basisonderwijs · 163 leerlingen
3896m

Veelgestelde vragen

Over Kieftveen 18-48, Voorthuizen

Is €119.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €119.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€560.357) en ook onder de mediaan (€329.000). De woning is met 35 m² wel veel kleiner dan het buurtgemiddelde van 117 m². De prijs per m² is niet direct te berekenen, maar gezien de lage absolute prijs is het een betaalbare optie in een dure buurt.

Hoe is de buurt Buitengebied Voorthuizen om in te wonen?

Het is een landelijke, rustige buurt met veel groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en er wonen veel gezinnen. De stedelijkheidsgraad is laag (4 op een schaal van 5), dus je hebt veel ruimte om je heen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een veilige, rustige omgeving.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?