Woning te koop: Kieftveen 18-541, Voorthuizen

Kieftveen 18-541

Buitengebied Voorthuizen, Barneveld

€ 187.500
Buurt Buitengebied Voorthuizen, VoorthuizenBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit recreatiewoning in Voorthuizen ligt in een rustige, groene omgeving. Met 55 m² woonoppervlak is het compact, maar slim ingedeeld. De woning uit 1998 is onderhoudsarm en biedt een fijne basis voor wie van de natuur houdt. De vraagprijs van €187.500 is aan de lage kant vergeleken met andere woningen in Barneveld.

Buitengebied Voorthuizen

De buurt Buitengebied Voorthuizen is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen (87%). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel gezinnen en 50-plussers. De buurt is rustig, met een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR op twee straten verder (ruim twee kilometer). Ook Albert Heijn en Aldi zijn om de hoek, op zo'n 3,5 km. Basisschool De Bron is twee straten verder, en Kindcentrum Van den Bergh op tien minuten lopen. De gemeente Barneveld biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Recreatiemakelaardij de IJsvogel op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 187.500
Prijs per m²€ 3.409
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte371m²
Bouwjaar1998
BuurtBuitengebied Voorthuizen
WijkVoorthuizen
GemeenteBarneveld

Locatie

Kieftveen 18-541, Voorthuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Inwoners3.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Woningvoorraad1.191
Gem. WOZ-waarde€ 554.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Wolweg 24
2369m
Albert Heijn
Smidsplein 21
3513m
Aldi
Kerkstraat 12
3563m

Scholen

8 binnen 5 km

De Bron
Basisonderwijs · 128 leerlingen
2340m
De Vlindertuin
Basisonderwijs · 163 leerlingen
3620m
Kindcentrum Van den Bergh
Basisonderwijs · 209 leerlingen
3631m

Veelgestelde vragen

Over Kieftveen 18-541, Voorthuizen

Is €187.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €187.500 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €560.357, maar dat komt doordat deze woning kleiner is (55 m² versus gemiddeld 117 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.473, wat deze woning op €3.409 per m² brengt. Dat is relatief scherp geprijsd.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,1 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of een kwartier fietsen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een recreatiewoning uit 1998 met een woonoppervlak van 55 m². Het bouwjaar is 1998, dus het is relatief modern. De woning is bedoeld voor recreatief gebruik, niet als permanente bewoning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is De Bron op 2,3 km, gevolgd door De Vlindertuin en Kindcentrum Van den Bergh op ongeveer 3,6 km. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 6,3 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 156 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een buurt met 3.645 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label A+, 25% label B en 25% label D of lager. Het is aan te raden dit na te vragen bij de makelaar.

Recreatiemakelaardij de IJsvogel
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.