Woning te koop: Kleine Steng 3, Westzaan
KopenZaanstadWestzaanWestzanerpolderKleine Steng 3

Kleine Steng 3

Westzanerpolder, Zaanstad

€ 145.000
Buurt Westzanerpolder, WestzaanBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 1439m²
1439m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een bijzondere kans in Westzaan

Deze bedrijfsruimte aan de Kleine Steng 3 in Westzaan is een uniek object: een loods van maar liefst 1439 m² op een eigen terrein. Het bouwjaar 2010 en energielabel A maken het een moderne, zuinige werkplek. De vraagprijs van €145.000 is opvallend laag voor zoveel vierkante meters, zeker in vergelijking met andere woningen in Zaanstad.

De buurt Westzanerpolder

Westzanerpolder is een rustige, groene buurt met veel bedrijvigheid. De buurt telt 615 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een plek waar wonen en werken samenkomen. Bekijk ook de buurt Westzanerpolder voor meer informatie.

Leven in de straat

Doordeweeks is het hier rustig, maar wel voorzien van alle gemakken. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, op tien minuten lopen. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals cbs Wij-land en Openbare Basisschool De Dijk, beide op loopafstand. De gemeente Zaanstad biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gunther bedrijfsmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 145.000
Prijs per m²€ 101
Woonoppervlakte1439m²
Perceeloppervlakte1992m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtWestzanerpolder
WijkWestzaan
GemeenteZaanstad

Locatie

Kleine Steng 3, Westzaan

Buurt statistieken

Gegevens uit Westzanerpolder

Inwoners615
Mannen72%
Vrouwen28%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Dekamarkt
Zuideinde 168
986m
SPAR express
Ducaatstraat 43
1797m
Aldi
Westzanerdijk 118c
2552m

Scholen

33 binnen 5 km

cbs Wij-land
Basisonderwijs · 122 leerlingen
2186m
Openbare Basisschool De Dijk
Basisonderwijs · 338 leerlingen
2461m
Chr Basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 264 leerlingen
2739m

Veelgestelde vragen

Over Kleine Steng 3, Westzaan

Welk energielabel heeft Kleine Steng 3?

De woning aan Kleine Steng 3 in Westzaan heeft energielabel A.

Is €145.000 een realistische prijs voor 1439 m²?

De vraagprijs van €145.000 voor 1439 m² bedrijfsruimte is bijzonder laag. Ter vergelijking: in de buurt Westzanerpolder liggen de prijzen voor bedrijfspanden vaak hoger. Het energielabel A en het bouwjaar 2010 maken het een moderne, energiezuinige ruimte.

Wat voor soort bedrijfsruimte is dit?

Het betreft een loods/ bedrijfsruimte met een oppervlakte van 1439 m², gebouwd in 2010. Het energielabel A duidt op een goede isolatie en lage energiekosten. De precieze indeling en voorzieningen zijn niet gespecificeerd, maar het is een ruime, moderne werkplek.

Hoe is de bereikbaarheid van Westzanerpolder?

Westzanerpolder ligt in de gemeente Zaanstad. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,8 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn bushaltes in de omgeving.