Woning te koop: Koempel 11, Brunssum
KopenBrunssumBrunssum-WestEmmaKoempel 11

Koempel 11

Emma, Brunssum

€ 750.000
Buurt Emma, BrunssumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 267m²
267m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Koempel in Brunssum ademt ruimte en rust. Met 267 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A+ is het een comfortabel en duurzaam thuis. De woning uit 2021 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk dit met andere woningen in Brunssum.

Buurt Emma: groen en gezinsvriendelijk

De buurt Emma is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en kinderen veilig buiten kunnen spelen. De buurt telt zo'n 1310 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een fijne, stabiele omgeving. Lees meer over de buurt Emma.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, om de hoek op 400 meter. Ook SPAR express en PLUS zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum Paulus en Gereformeerde Basisschool Benjamin, beide op een paar minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Emmacollege op loopafstand. De gemeente Brunssum biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via OPS Advies makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 2.809
Woonoppervlakte267m²
Perceeloppervlakte601m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+
BuurtEmma
WijkBrunssum-West
GemeenteBrunssum

Locatie

Koempel 11, Brunssum

Buurt statistieken

Gegevens uit Emma

Inwoners1.310
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Akerstraat Noord 282
396m
SPAR express
Akerstraat-Noord 57
560m
PLUS
Orionplein 1
806m

Scholen

43 binnen 5 km

Kindcentrum Paulus
Basisonderwijs · 127 leerlingen
674m
Gereformeerde Basisschool Benjamin
Basisonderwijs · 161 leerlingen
680m
Emmacollege MAVO KBL BBL
Voortgezet onderwijs · 616 leerlingen
745m

Veelgestelde vragen

Over Koempel 11, Brunssum

Welk energielabel heeft Koempel 11?

De woning aan Koempel 11 in Brunssum heeft energielabel A+.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grootte (267 m²), het bouwjaar (2021) en het energielabel A+ is het een marktconforme prijs. Vrijstaande woningen van dit formaat zijn schaars in Brunssum, dus de prijs weerspiegelt de kwaliteit en de luxe van een moderne, ruime woning.

Hoe is de buurt Emma om in te wonen?

Emma is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er veilig en kindvriendelijk, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage criminaliteit en is goed onderhouden. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, wat het ideaal maakt voor dagelijks leven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label staat voor lage energiekosten en een hoog wooncomfort. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het is een duurzame woning die bijdraagt aan een lagere CO2-uitstoot.