Woning te koop: Koningslaan 111C, Rotterdam
KopenRotterdamPrins AlexanderHet Lage LandKoningslaan 111C

Koningslaan 111C

Het Lage Land, Rotterdam

€ 419.995
Buurt Het Lage Land, RotterdamBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 213m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een groene buurt

Dit appartement aan de Koningslaan in Rotterdam is splinternieuw (2025) en voelt direct als thuis. De buurt is groen en rustig, met de Kralingse plas om de hoek. Met 65 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar de indeling is modern en efficiënt. De vraagprijs van €419.995 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar dat past bij een nieuwbouwappartement. Bekijk ook andere woningen in Rotterdam voor een idee van het aanbod.

Buurt Het Lage Land

Het Lage Land is een gezellige, groene buurt met veel gezinnen en huisdieren. Een bewoner zegt: "Ik woon sinds 5 jaar in deze buurt, en ik heb me sinds dag 1 thuis gevoeld hier! Het is een gezellige buurt met veel hondjes, katjes en gezinnen met kleine kinderen!" Een ander noemt het "een best wel groene buurt met de Kralingse plas in de buurt en veel bomen." De buurt scoort gemiddeld een 8,05 op basis van 8 beoordelingen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Lees meer over de buurt Het Lage Land.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Jumbo of Albert Heijn, beide op twee straten verder (om de hoek). Voor de kinderen is basisschool De Kleine Prins op loopafstand (twee straten verder) en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het openbaar vervoer is goed: de metro en het Alexandrium zijn vlakbij, en het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via TW3 Strategie Marketing Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 419.995
Prijs per m²€ 6.461
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte2389m²
Bouwjaar2025
BuurtHet Lage Land
WijkPrins Alexander
GemeenteRotterdam

Locatie

Koningslaan 111C, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 8 bewoners

7.6
Laura Witjens
11-12-2025
Gezellige en warme buurt

Ik woon sinds 5 jaar in deze buurt, en ik heb me sinds dag 1 dat we hier heen verhuisde thuis gevoeld hier! Het is een gezellige buurt met veel hondjes, katjes en gezinnen met kleine kinderen! Er zijn genoeg gras veldjes waar m’n hond uitgelaten kan worden. Dicht bij de metro en het alexandrium. Dus het is heel bereikbaar! Ik vind het een hele fijne buurt !!!

6.3
Sophie
04-12-2025
Gezellig, maar kan beter

Ik woon er nog niet zo lang, maar het type woning is niet zo goed. Verder is het een best wel groene buurt met de Kralingse plas in de buurt en veel bomen.

9.5
J.C
21-09-2025
Tevreden mens

Kan nog prima over straat met mijn hondje s'avonds

9.0
Cora
01-08-2025
Fijne buurt

Voel mij op mijn gemak in de Alexanderpolder waar ik mijn hele leven al woon.

6.8
Denn
06-02-2025
Gezellig

Mijn buurt kan gezellig zijn maar kan ook heel onveilig zijn er zijn 3 scholen in de buurt 2 basisscholen 1 middelbareschool maar er zijn wel genoeg winkels

8.9
Cora Hettinga-Terlouw
02-12-2023
Veilige buurt

Oud stukje van de wijk met prima mensen om mij heen, word nog met elkaar gepraat ? alles dichtbij , winkels en openbaar vervoer.

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Lage Land

Inwoners11.400
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Het Lage Land

Woningvoorraad6.035
Gem. WOZ-waarde€ 277.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

69 binnen 5 km

Jumbo
Samuel Esmeijerplein 21
213m
Albert Heijn
Marinus Bolkplein 4
216m
Coop
Jacob van Campenplein 182
615m

Scholen

125 binnen 5 km

Het Passer College
Speciaal onderwijs · 168 leerlingen
239m
De Kleine Prins
Basisonderwijs · 270 leerlingen
280m
Hiraa
Basisonderwijs · 92 leerlingen
462m

Veelgestelde vragen

Over Koningslaan 111C, Rotterdam

Is €419.995 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €419.995 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€338.948) en ook boven de mediaan (€325.000). Het is echter nieuwbouw uit 2025, wat de hogere prijs verklaart. Vergelijkbare nieuwbouwappartementen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor een gloednieuwe woning.

Hoe is de buurt Het Lage Land om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners beoordeeld met een 8,05. Ze noemen het gezellig, groen en veilig, met veel gezinnen en honden. De Kralingse plas is dichtbij voor recreatie. Het is een stedelijke buurt met een hoge dichtheid, maar toch rustig. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en ov binnen handbereik.

Wat is de energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. Omdat het nieuwbouw uit 2025 betreft, mag je een zeer zuinig label verwachten (minimaal A). In de buurt heeft 16,1% van de koopwoningen label A+ en 12,9% label A. Nieuwbouw voldoet aan de laatste isolatienormen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Kleine Prins ligt op 280 meter (twee straten verder) en basisschool Hiraa op 462 meter. Voor voortgezet onderwijs is Comenius Dalton Rotterdam op 615 meter. Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs, Het Passer College, op 239 meter.

Hoe veilig is de buurt?

Het totale aantal misdrijven in de buurt is 740, maar dit getal zegt weinig zonder context. Bewoners geven aan dat ze 's avonds prima over straat kunnen met hun hond. De buurt wordt als veilig ervaren, mede door de vele gezinnen en de sociale controle.

Wat is de gemiddelde prijs per m² in de buurt?

De gemiddelde prijs per m² voor koopwoningen in de buurt is €4.157. Dit appartement heeft een prijs van €6.462 per m² (€419.995 / 65 m²), wat hoger is. Dat komt doordat het nieuwbouw is en een kleinere oppervlakte heeft dan het buurtgemiddelde van 93 m².

TW3 Strategie Marketing Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
TW3 Strategie Marketing Makelaardij
tw3.nl
Bekijk
TW3 Strategie Marketing Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
TW3 Strategie Marketing Makelaardij
funda.nl
Bekijk