Woning te koop: Korfwaterpad 7D, Petten

Korfwaterpad 7D

Petten-Centrum en Korfwater, Schagen

€ 1.093.200
Buurt Petten-Centrum en Korfwater, PettenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 158m²
158m² woonoppervlakte
SPAR op 377m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime woning in Petten

Aan het Korfwaterpad 7D in Petten staat een moderne woning uit 2023. Met 158 m² woonoppervlak biedt het veel ruimte. De vraagprijs van €1.093.200 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en ligging. Vergelijk dit met andere woningen in Schagen om een beeld te krijgen van de markt.

De buurt Petten-Centrum en Korfwater

De buurt Petten-Centrum en Korfwater is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een dorpse omgeving, waar 64% van de woningen koop is. De meeste bewoners zijn 45 jaar of ouder, en er wonen relatief weinig kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus je moet zelf een indruk krijgen van de sfeer.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek ligt op 377 meter. Ook zijn er drie basisscholen in de buurt, waarvan Basisschool De Springschans op 520 meter het dichtstbij is. De gemeente Schagen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een bibliotheek, beide op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Croon makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.093.200
Prijs per m²€ 6.919
Woonoppervlakte158m²
Bouwjaar2023
BuurtPetten-Centrum en Korfwater
WijkPetten
GemeenteSchagen

Locatie

Korfwaterpad 7D, Petten

Buurt statistieken

Gegevens uit Petten-Centrum en Korfwater

Inwoners655
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Plein 1945 NR 10
377m
SPAR
Belkmerweg 79 A
3036m
SPAR
Westerduinweg 30
3254m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool De Springschans
Basisonderwijs · 117 leerlingen
520m
Sint Joseph School
Basisonderwijs · 48 leerlingen
3749m
Openbare Basisschool De Brug
Basisonderwijs · 64 leerlingen
4514m

Veelgestelde vragen

Over Korfwaterpad 7D, Petten

Is de prijs van €1.093.200 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar dat past bij een nieuwbouwwoning van 158 m² in Petten. De woning is uit 2023, dus je hebt geen directe onderhoudskosten.

Hoe is het openbaar vervoer in Petten?

Het treinstation ligt op 12,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (260), wat betekent dat het rustig is. Voor dagelijkse ritten naar grotere steden is een auto handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn drie basisscholen binnen 5 km. De dichtstbijzijnde is Basisschool De Springschans op 520 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, want de dichtstbijzijnde school is 12,1 km verderop.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met 158 m² woonoppervlak, gebouwd in 2023. Het is een eengezinswoning, wat past bij de buurt waar 88% van de woningen eengezinswoningen zijn. De woning is nieuw, dus je profiteert van moderne isolatie en installaties.