Woning te koop: Krimweg 102-104, De Cocksdorp

Krimweg 102-104

Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht, Texel

€ 225.000
Buurt Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht, De CocksdorpBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 3530m²
3530m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte op Texel

Dit vrijstaande huis op een groot perceel van 3530 m² in De Cocksdorp biedt een unieke kans voor wie van rust en natuur houdt. Het bouwjaar 1962 en energielabel C geven een beeld van de woning, die met een oppervlakte van 3530 m² veel mogelijkheden biedt. De vraagprijs van €225.000 is marktconform voor een recreatiewoning op Texel, zeker gezien de schaarste aan vergelijkbare woningen in Texel.

De buurt: Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht, een rustig buitengebied met 625 inwoners. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (23 misdrijven) en de landelijke ligging spreken voor zich.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op een kleine kilometer afstand, of de PLUS op 1,7 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool Durperhonk, op 1,5 km lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar de OSG de Hogeberg op 12 km, maar dat is gebruikelijk op een eiland. De gemeente Texel biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,4 km en een treinstation op 24 km (voor de verbinding met het vasteland).

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kortekaas & Kooijman makelaars en taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 64
Woonoppervlakte3530m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht
WijkHet Nieuwe Land
GemeenteTexel

Locatie

Krimweg 102-104, De Cocksdorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht

Inwoners625
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Roggeslootweg 14
1099m
PLUS
Molenlaan 14
1715m
SPAR
Kerkstraat 3
8437m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool Durperhonk
Basisonderwijs · 58 leerlingen
1535m

Veelgestelde vragen

Over Krimweg 102-104, De Cocksdorp

Welk energielabel heeft Krimweg 102-104?

De woning aan Krimweg 102-104 in De Cocksdorp heeft energielabel C.

Is €225.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €225.000 is marktconform voor een recreatiewoning op Texel met een groot perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, maar de prijs weerspiegelt de ligging in een rustig buitengebied en de staat van de woning (bouwjaar 1962, energielabel C). Het is een redelijke prijs voor wie op zoek is naar ruimte en rust.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een landelijke omgeving. De dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR) is op 1,1 km, de basisschool op 1,5 km. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een treinstation (24 km) of voortgezet onderwijs (11 km) moet je reizen. Het is een ideale plek voor wie van rust houdt, maar een auto is aan te raden.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht is rustig en landelijk, met 625 inwoners. Er zijn veel eengezinswoningen en de bevolking is gemengd. Het aantal misdrijven is laag (23), wat bijdraagt aan een veilig gevoel. Er zijn geen buurtreviews, maar de cijfers spreken voor zich.