Woning te koop: Krimweg 102-239, De Cocksdorp

Krimweg 102-239

Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht, Texel

€ 219.000
Buurt Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht, De CocksdorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 3530m²
3530m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte op Texel

Dit aanbod aan de Krimweg 102-239 in De Cocksdorp biedt een unieke kans op een groot perceel van 3530 m². De advertentie vermeldt geen woningtype. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €219.000 is dit een opvallend aanbod vergeleken met andere woningen in Texel.

De buurt: Verspreide huizen in de polders

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht, een rustig buitengebied op Texel. De buurt telt 625 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (95%) en koopwoningen (81%). Het is een plek waar je de stilte van het platteland ervaart.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR op ongeveer een kilometer afstand, of PLUS op 1,7 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool Durperhonk, op 1,5 km lopen. De gemeente Texel biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,4 km en een huisartsenpraktijk op 4,5 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kortekaas & Kooijman makelaars en taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 219.000
Prijs per m²€ 62
Woonoppervlakte3530m²
Bouwjaar1962
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht
WijkHet Nieuwe Land
GemeenteTexel

Locatie

Krimweg 102-239, De Cocksdorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht

Inwoners625
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Roggeslootweg 14
1099m
PLUS
Molenlaan 14
1715m
SPAR
Kerkstraat 3
8437m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool Durperhonk
Basisonderwijs · 58 leerlingen
1535m

Veelgestelde vragen

Over Krimweg 102-239, De Cocksdorp

Welk energielabel heeft Krimweg 102-239?

De woning aan Krimweg 102-239 in De Cocksdorp heeft energielabel A.

Is €219.000 een realistische prijs voor dit perceel?

De vraagprijs van €219.000 voor een perceel van 3530 m² in De Cocksdorp is aan de lage kant voor Texel, maar zonder woningtype is het lastig te vergelijken. De prijs per m² grond is laag, wat kan duiden op een bouwval of een perceel zonder opstal.

Wat is het energielabel van de woning?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Dit is gunstig voor de energiekosten.

Hoe groot is het perceel?

Het perceel is 3530 m² groot, wat zeer ruim is. Dit biedt veel mogelijkheden voor tuin, recreatie of uitbreiding.

Wat voor woningtype staat op dit perceel?

Het woningtype staat niet in de advertentie. De makelaar heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het type woning is dus onbekend.

Hoe ver is het naar het strand?

De dichtstbijzijnde park of plantsoen is op 10,8 km, maar het strand is waarschijnlijk dichterbij.