Woning te koop: Krugerlaan 67, Zeist
Verkocht onder voorbehoud
KopenZeistZeist CentrumCarréKrugerlaan 67

Krugerlaan 67

Carré, Zeist

€ 595.000
Buurt Carré, ZeistBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 258m²
108% groter dan gemiddeld in de buurt
Lidl op 267m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig herenhuis in Zeist

Deze hoekwoning aan de Krugerlaan ademt de sfeer van 1907: hoge plafonds, royale kamers en een authentieke uitstraling. Met 258 m² woonoppervlak is het een van de grotere huizen in de buurt. De vraagprijs van €595.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de karakteristieke bouw. Bekijk ook andere woningen in Zeist voor een vergelijking.

Buurt Carré

Carré is een levendige buurt in het centrum van Zeist, met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 3400 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Het is een gemengde wijk met zowel koop- als huurwoningen. Meer over de buurt Carré.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Lidl om de hoek, of loop je naar de Hoogvliet of Jumbo, allemaal binnen vijf minuten lopen. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals CBS De Hoeksteen en De Damiaanschool op loopafstand. De gemeente Zeist biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BURGERSDIJK MAKELAARS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 2.306
Woonoppervlakte258m²
Perceeloppervlakte338m²
Bouwjaar1907
EnergielabelE
BuurtCarré
WijkZeist Centrum
GemeenteZeist

Locatie

Krugerlaan 67, Zeist

Buurt statistieken

Gegevens uit Carré

Inwoners3.465
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Carré

Woningvoorraad2.151
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Lidl
Van Reenenweg 151-153
267m
Hoogvliet
Antonlaan 187
369m
Jumbo
Korte Steynlaan 2
419m

Scholen

54 binnen 5 km

CBS De Hoeksteen
Basisonderwijs · 212 leerlingen
353m
De Damiaanschool
Basisonderwijs · 319 leerlingen
408m
Openbare Jenaplanschool Het Spoor
Basisonderwijs · 324 leerlingen
664m

Veelgestelde vragen

Over Krugerlaan 67, Zeist

Welk energielabel heeft Krugerlaan 67?

De woning aan Krugerlaan 67 in Zeist heeft energielabel E.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €595.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€424.233) en ook boven de mediaan (€472.500). Maar met 258 m² is dit huis veel groter dan het buurtgemiddelde van 124 m². De prijs per m² is ongeveer €2.306, wat lager is dan het gemiddelde van €4.249 in de buurt. Het is een forse woning met een karakteristiek bouwjaar, dus de prijs is marktconform voor het formaat.

Hoe is de buurt Carré om in te wonen?

Carré is een centraal gelegen buurt in Zeist met veel voorzieningen dichtbij. Er wonen veel alleenstaanden en de sfeer is stedelijk. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, en er zijn diverse winkels, restaurants en een park op loopafstand. Het treinstation ligt op 3,4 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de fiets of bus.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel E. Dat betekent dat het huis relatief veel energie verbruikt, vooral omdat het uit 1907 stamt. In de buurt heeft 33,3% van de woningen een label D of lager. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een modernere woning. Het is goed om te weten dat label E niet uitzonderlijk is voor een woning van deze leeftijd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS De Hoeksteen (353 m) en De Damiaanschool (408 m). Ook is er een school voor voortgezet onderwijs, het Seyster College locatie Bergweg, op 672 m afstand. Voor jonge kinderen zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 332 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de veiligheidssituatie, maar het is belangrijk om te weten dat het om een totaal aantal gaat. Over het algemeen is Carré een levendige buurt in het centrum.