Woning te koop: Kuiltjesweg 44-215, Beekbergen

Kuiltjesweg 44-215

Bosgebied Beekbergen-Zuid, Apeldoorn

€ 195.000
Buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid, BeekbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bos

Dit recreatiehuis aan de Kuiltjesweg in Beekbergen is een plek waar je echt tot rust komt. Met 271 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg ruimte voor een gezin of voor wie graag gasten ontvangt. Het huis uit 1999 staat in een bosrijke omgeving. De vraagprijs van €195.000 is marktconform voor een recreatiewoning van dit formaat in de regio. Vergelijk het met andere woningen in Apeldoorn.

Bosgebied Beekbergen-Zuid

De buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar vooral oudere bewoners en stellen zonder kinderen wonen. De sfeer is er kalm en natuurlijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een rustige buurt is met een lage bevolkingsdichtheid. Meer over de buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn op 1,5 km afstand, of je rijdt naar de Jumbo of Lidl op zo'n 5 km. Voor schoolgaande kinderen is er de Openbare basisschool / IKC Beekbergen op loopafstand (1,5 km). Ook de PCBO Prinses Juliana en Openbare Basisschool Oosterhuizen zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Landheeren | Baerz & Co op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 195.000
Prijs per m²€ 720
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte9558m²
Bouwjaar1999
BuurtBosgebied Beekbergen-Zuid
WijkBeekbergen en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Kuiltjesweg 44-215, Beekbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied Beekbergen-Zuid

Inwoners1.535
Mannen61%
Vrouwen39%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpstraat 23
1468m
Albert Heijn
Molecatenlaan 30
4700m
Dekamarkt
Ugchelseweg 165
4786m

Scholen

6 binnen 5 km

Openbare basisschool / IKC Beekbergen
Basisonderwijs · 132 leerlingen
1468m
PCBO Prinses Juliana
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2468m
Openbare Basisschool Oosterhuizen
Basisonderwijs · 96 leerlingen
3276m

Veelgestelde vragen

Over Kuiltjesweg 44-215, Beekbergen

Is €195.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, voor een recreatiewoning van 271 m² in een bosrijke omgeving is €195.000 een marktconforme prijs. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden. Houd er rekening mee dat het om een recreatiebestemming gaat, wat invloed kan hebben op financieringsmogelijkheden.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustig bosgebied. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 1,5 km afstand. Basisscholen zijn ook op 1,5 km. Het treinstation is 8,9 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto voor openbaar vervoer.

Is deze woning geschikt voor permanente bewoning?

De woning is te koop als recreatiewoning. Of permanente bewoning is toegestaan, hangt af van het bestemmingsplan van de gemeente Apeldoorn.