Woning te koop: Kuiltjesweg 44-24, Beekbergen

Kuiltjesweg 44-24

Bosgebied Beekbergen-Zuid, Apeldoorn

€ 149.750
Buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid, BeekbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bos

Dit recreatiehuis aan de Kuiltjesweg in Beekbergen ligt midden in de natuur, omringd door bos. Met 271 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg plek voor een gezin of als rustige uitvalsbasis. De woning uit 1999 is een van de weinige in de buurt die te koop staat. Voor € 149.750 is de prijs scherp, zeker vergeleken met andere woningen in Apeldoorn.

Bosgebied Beekbergen-Zuid

De buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid is dunbevolkt en rustig. Het is een plek waar veel ouderen wonen, maar ook gezinnen met kinderen. De meeste huizen zijn eengezinswoningen, en bijna 80% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel groen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 1,5 km afstand, om de hoek dus. Ook de basisschool IKC Beekbergen is op loopafstand. Voor de middelbare school moet je iets verder, naar Apeldoorn. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Luyten Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.750
Prijs per m²€ 553
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte9558m²
Bouwjaar1999
BuurtBosgebied Beekbergen-Zuid
WijkBeekbergen en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Kuiltjesweg 44-24, Beekbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied Beekbergen-Zuid

Inwoners1.535
Mannen61%
Vrouwen39%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpstraat 23
1468m
Albert Heijn
Molecatenlaan 30
4700m
Dekamarkt
Ugchelseweg 165
4786m

Scholen

6 binnen 5 km

Openbare basisschool / IKC Beekbergen
Basisonderwijs · 132 leerlingen
1468m
PCBO Prinses Juliana
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2468m
Openbare Basisschool Oosterhuizen
Basisonderwijs · 96 leerlingen
3276m

Veelgestelde vragen

Over Kuiltjesweg 44-24, Beekbergen

Is € 149.750 een realistische prijs voor dit recreatiehuis?

Ja, de prijs is marktconform voor een recreatiewoning van 271 m² in Beekbergen. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. De woning is uit 1999 en verkeert in goede staat, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe rustig is het in Bosgebied Beekbergen-Zuid?

Het is er zeer rustig. De buurt heeft een lage omgevingsadressendichtheid van 239 adressen per km², wat betekent dat er weinig buren zijn. Het is een bosrijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Openbare basisschool / IKC Beekbergen op 1,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Apeldoorn, op 6,4 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,9 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.