Woning te koop: Landingsweg 77, Baarland

Landingsweg 77

Buitengebied Baarland, Borsele

€ 185.000
Buurt Buitengebied Baarland, BaarlandBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Baarland

Dit vrijstaande huis aan de Landingsweg 77 in Baarland is een plek waar je echt tot rust komt. Met 44 vierkante meter woonoppervlak is het compact, maar de ligging in het buitengebied biedt juist veel vrijheid. Het energielabel E betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €185.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Borsele voor een idee van het aanbod.

Buitengebied Baarland

De buurt Buitengebied Baarland is dunbevolkt met 160 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid van 39 adressen per vierkante kilometer. Het is een rustige, landelijke omgeving waar vooral gezinnen en ouderen wonen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen, maar veel rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto. De dichtstbijzijnde supermarkt, een PLUS, ligt op ruim 7 kilometer afstand. Ook scholen zijn niet om de hoek: Omnis Kindcentrum De Schakel vind je op 3 kilometer, en OBS De Regenboog op 3,5 kilometer. Het is dus een plek waar je vooral woont voor de rust, niet voor de voorzieningen. De gemeente Borsele biedt overigens wel mooie natuur en dorpen om te verkennen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sinke Komejan Goes op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 185.000
Prijs per m²€ 4.205
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte299m²
Bouwjaar1970
EnergielabelE
BuurtBuitengebied Baarland
WijkBaarland
GemeenteBorsele

Locatie

Landingsweg 77, Baarland

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Baarland

Inwoners160
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

0 binnen 5 km

PLUS
Klimopplein 2
7154m
Aldi
Kokkeldreef 10
7614m
Jumbo
Lorentzlaan 2
7640m

Scholen

3 binnen 5 km

Omnis Kindcentrum De Schakel
Basisonderwijs · 39 leerlingen
3048m
OBS De Regenboog
Basisonderwijs · 29 leerlingen
3527m
M G R Heyligersschool
Basisonderwijs · 80 leerlingen
4272m

Veelgestelde vragen

Over Landingsweg 77, Baarland

Welk energielabel heeft Landingsweg 77?

De woning aan Landingsweg 77 in Baarland heeft energielabel E.

Is €185.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €185.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 44 m² in het buitengebied van Baarland. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en ligging. Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs is niet buitensporig hoog of laag.

Hoe is het leven in het buitengebied van Baarland?

Het buitengebied van Baarland is erg rustig, met weinig buren en veel ruimte. De omgevingsadressendichtheid is laag (39 adressen per km²), wat betekent dat je niet snel last hebt van drukte.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 kilometer zijn er drie basisscholen: Omnis Kindcentrum De Schakel (3 km), OBS De Regenboog (3,5 km) en M G R Heyligersschool (4,3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Goes of een andere stad, op 11,6 km afstand. Het is dus goed om rekening te houden met reistijd voor oudere kinderen.

Wat is de dichtstbijzijnde supermarkt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is een PLUS op 7,2 km afstand. Andere opties zijn Aldi (7,6 km) en Jumbo (7,6 km). Omdat er geen supermarkt op loopafstand is, is een auto noodzakelijk voor de dagelijkse boodschappen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,5 km afstand. Dat betekent dat je voor het openbaar vervoer aangewezen bent op de auto of fiets naar het station.

Wat kun je zeggen over het energielabel E?

Energielabel E betekent dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Sinke Komejan Goes
Geen mail gevonden