Woning te koop: Landuwerweg 17-357, Holten

Landuwerweg 17-357

Buurtschap Look, Rijssen-Holten

€ 182.600
Buurt Buurtschap Look, HoltenBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Holten

Deze woning aan de Landuwerweg 17-357 in Holten is een fijne plek voor wie van rust houdt. Het appartement uit 2002 heeft 74 m² woonoppervlak en is onderdeel van een kleinschalig complex. De vraagprijs van €182.600 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Rijssen-Holten voor een vergelijking.

Buurtschap Look

De woning ligt in de buurt Buurtschap Look, een rustige omgeving met veel groen. De buurt telt ongeveer 380 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn op twee kilometer afstand, of bij de Aldi of PLUS om de hoek. Voor de kinderen is er de Openbare daltonschool de Holterenk op anderhalve kilometer, of de Christelijke Basisschool De Regenboog op ruim twee kilometer. De gemeente Rijssen-Holten biedt verder alle dagelijkse voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 182.600
Prijs per m²€ 2.468
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte40372m²
Bouwjaar2002
BuurtBuurtschap Look
WijkBuitengebied Holten
GemeenteRijssen-Holten

Locatie

Landuwerweg 17-357, Holten

Buurt statistieken

Gegevens uit Buurtschap Look

Inwoners380
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 17
2098m
Aldi
Zwartepad 14
2134m
PLUS
Dorpsstraat 20
2228m

Scholen

14 binnen 5 km

Openbare daltonschool de Holterenk
Basisonderwijs · 173 leerlingen
1513m
Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 260 leerlingen
2342m
Stichting Waerdenborch
Voortgezet onderwijs · 1360 leerlingen
2491m

Veelgestelde vragen

Over Landuwerweg 17-357, Holten

Is de prijs van €182.600 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €182.600 voor een appartement van 74 m² uit 2002 in Holten is marktconform. Het is een rustige buurt met veel groen, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de buurt Buurtschap Look, een rustig buitengebied. Het treinstation is op 2,3 kilometer afstand, dus met de fiets of auto ben je er zo. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 2,1 kilometer, goed te doen voor de dagelijkse boodschappen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare daltonschool de Holterenk op 1,5 kilometer. Ook is er voortgezet onderwijs op 2,5 kilometer, zoals Stichting Waerdenborch.