Woning te koop: Landweerswal 2-198, Braamt

Landweerswal 2-198

Verspreide huizen Braamt, Montferland

€ 159.500
Buurt Verspreide huizen Braamt, BraamtBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze woning aan de Landweerswal 2-198 in Braamt is een vrijstaand huis met een woonoppervlak van 79 m², gebouwd in 1995. Het ligt in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. De vraagprijs van € 159.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Vergelijk ook andere woningen in Montferland.

De buurt: Verspreide huizen Braamt

De buurt Verspreide huizen Braamt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het CBS telt 710 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensniveau zien. Meer weten over de buurt Verspreide huizen Braamt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op twee straten verder (2,4 km). Ook de Coop en Albert Heijn zijn binnen tien minuten rijden te vinden. Basisschool De Boomgaard ligt om de hoek (700 m). De gemeente Montferland biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.500
Prijs per m²€ 2.019
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte450m²
Bouwjaar1995
BuurtVerspreide huizen Braamt
Wijk’s-Heerenberg
GemeenteMontferland

Locatie

Landweerswal 2-198, Braamt

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Braamt

Inwoners710
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Willy Brandtplein 26
2368m
Coop
Gerrit Varwijkplein 34
3097m
Albert Heijn
De Bongerd 63
3373m

Scholen

25 binnen 5 km

Basisschool De Boomgaard
Basisonderwijs · 81 leerlingen
709m
Basisschool Laetare
Basisonderwijs · 111 leerlingen
2183m
't Prisma
Basisonderwijs · 229 leerlingen
2359m

Veelgestelde vragen

Over Landweerswal 2-198, Braamt

Is € 159.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 159.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 79 m² in Braamt. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio Montferland. Omdat er geen recente verkoopcijfers in de buurt zijn, is het verstandig om de prijs te toetsen aan de staat van de woning en de ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Braamt, op 5 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de N316 en A18. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 700 meter loopafstand ligt Basisschool De Boomgaard. Ook zijn er andere basisscholen zoals Laetare (2,2 km) en 't Prisma (2,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Doetinchem, op 6 km afstand.

Wat voor type woning is dit?