Woning te koop: Langerakpolderweg 1, Arnemuiden

Langerakpolderweg 1

Buitengebied, Middelburg

€ 1.550.000
Buurt Buitengebied, ArnemuidenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 232m²
232m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Woningtype en ligging

Deze vrijstaande woning uit 2020 ligt in het buitengebied van Arnemuiden, een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 232 vierkante meter woonoppervlak is het een royale woning. De vraagprijs van €1.550.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Middelburg.

Buurt Buitengebied

De buurt Buitengebied is dunbevolkt, met 170 inwoners en veel eengezinswoningen. Het is een rustige omgeving, vooral geschikt voor gezinnen en mensen die van de natuur houden. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt Buitengebied kenmerkt zich door een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Jumbo, op zo'n 2,9 kilometer afstand, of bij Albert Heijn op 4,5 kilometer. Voor schoolgaande kinderen is basisschool Oleanderhof op 2,1 kilometer een optie, net als Archipelschool 't Vierschip op 2,2 kilometer. De gemeente Middelburg biedt verder alle voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Delta Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.550.000
Prijs per m²€ 6.681
Woonoppervlakte232m²
Perceeloppervlakte831m²
Bouwjaar2020
BuurtBuitengebied
WijkVerspreide huizen Arnemuiden
GemeenteMiddelburg

Locatie

Langerakpolderweg 1, Arnemuiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied

Inwoners170
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Clasinastraat 5
2863m
Albert Heijn
Fazantenhof 18
4543m
Jumbo
Sir Winston Churchilllaan 49
5307m

Scholen

4 binnen 5 km

Oleanderhof
Basisonderwijs · 174 leerlingen
2103m
Archipelschool 't Vierschip
Basisonderwijs · 159 leerlingen
2165m
SVS de Magdalon
Basisonderwijs · 74 leerlingen
2836m

Veelgestelde vragen

Over Langerakpolderweg 1, Arnemuiden

Is €1.550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.550.000 is aan de hoge kant voor een woning in het buitengebied van Arnemuiden. De woning is relatief nieuw (2020) en heeft een royale oppervlakte van 232 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de specifieke kenmerken en de ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied, dus je bent aangewezen op de auto. Het treinstation Arnemuiden ligt op 2 kilometer afstand, wat een optie is voor openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde zijn Oleanderhof (2,1 km) en Archipelschool 't Vierschip (2,2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Arnemuiden of Middelburg, op ongeveer 5,1 kilometer.

Wat voor type woning is dit?