Woning te koop: Langs de Heij 18A, Sittard

Langs de Heij 18A

Industrieterrein Noord, Sittard-Geleen

€ 665.000
Buurt Industrieterrein Noord, SittardBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 209m²
209m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze vrijstaande woning aan de Langs de Heij 18A in Sittard is een flinke eengezinswoning met 209 m² woonoppervlak, gebouwd in 1978. Het energielabel F betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €665.000 is dit aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Sittard-Geleen.

Buurt Industrieterrein Noord

De woning ligt in de buurt Industrieterrein Noord, een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 471, wat duidt op een rustige, groene omgeving. De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar oud.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Nettorama op 1,6 km afstand, of bij Jumbo en PLUS op ongeveer 1,7 km. Basisschool Overhoven is om de hoek (1 km), en IKC Loedoes op 1,3 km. Voor voortgezet onderwijs zijn Gymnasium Trevianum en HAVO Trevianum op 1,8 km. De gemeente Sittard-Geleen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via FYN Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 665.000
Prijs per m²€ 3.182
Woonoppervlakte209m²
Perceeloppervlakte845m²
Bouwjaar1978
EnergielabelF
BuurtIndustrieterrein Noord
WijkOverhoven
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Langs de Heij 18A, Sittard

Buurt statistieken

Gegevens uit Industrieterrein Noord

Inwoners70
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Nettorama
Parallelweg 9
1623m
Jumbo
Dempseystraat 38
1716m
PLUS
De Samaritaan 8
1838m

Scholen

25 binnen 5 km

Basisschool Overhoven
Basisonderwijs · 227 leerlingen
990m
IKC Loedoes
Basisonderwijs · 359 leerlingen
1287m
De Parkschool
Speciaal onderwijs · 96 leerlingen
1795m

Veelgestelde vragen

Over Langs de Heij 18A, Sittard

Welk energielabel heeft Langs de Heij 18A?

De woning aan Langs de Heij 18A in Sittard heeft energielabel F.

Is €665.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €665.000 is aan de hoge kant voor een woning met energielabel F in deze buurt. Vergelijkbare woningen in Sittard-Geleen zijn vaak goedkoper, maar de oppervlakte van 209 m² is ruim.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F is onzuinig. De woning heeft waarschijnlijk slechte isolatie en een verouderde cv-ketel. Je kunt hoge stookkosten verwachten, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met een lage stedelijkheidsgraad. Het treinstation van Sittard is op 2,9 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Overhoven ligt op 1 km, IKC Loedoes op 1,3 km. Voor voortgezet onderwijs zijn Gymnasium Trevianum en HAVO Trevianum op 1,8 km. Ook is er een school voor speciaal onderwijs (De Parkschool) op 1,8 km.