Woning te koop: Leuvenumse Beek 61, Biddinghuizen

Leuvenumse Beek 61

Buitengebied Biddinghuizen, Dronten

€ 209.000
Buurt Buitengebied Biddinghuizen, BiddinghuizenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 310 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 82 dagen
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze woning aan de Leuvenumse Beek 61 in Biddinghuizen is een energiezuinige tussenwoning uit 2013. Met een woonoppervlak van 70 m² is het een compacte, onderhoudsarme woning met energielabel A. De vraagprijs van €209.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere woningen in Dronten.

Buitengebied Biddinghuizen

De buurt Buitengebied Biddinghuizen is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1.500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je de stilte van het platteland ervaart.

Dagelijkse voorzieningen

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op loopafstand ligt. Andere supermarkten zoals Lidl en Dirk zijn met de auto binnen een paar minuten te bereiken. Basisscholen zoals CBS De Parel en Christelijke Basisschool DOK 19 zijn op fietsafstand. De gemeente Dronten biedt verder voorzieningen in het centrum van Biddinghuizen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Residentia Verkoopbemiddeling B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 209.000
Prijs per m²€ 2.986
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte231m²
Bouwjaar2013
EnergielabelA
BuurtBuitengebied Biddinghuizen
WijkBiddinghuizen
GemeenteDronten

Locatie

Leuvenumse Beek 61, Biddinghuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Inwoners1.530
Mannen56%
Vrouwen44%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Woningvoorraad559
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Strandweg 1
822m
Lidl
Amperestraat 6
3758m
Dirk
Knardijk West 4a
3979m

Scholen

7 binnen 5 km

Christelijke Basisschool DOK 19
Basisonderwijs · 158 leerlingen
3986m
CBS De Parel
Basisonderwijs · 210 leerlingen
4533m
Basisschool Het Talent
Basisonderwijs · 118 leerlingen
4589m

Veelgestelde vragen

Over Leuvenumse Beek 61, Biddinghuizen

Welk energielabel heeft Leuvenumse Beek 61?

De woning aan Leuvenumse Beek 61 in Biddinghuizen heeft energielabel A.

Is de prijs van €209.000 marktconform voor deze woning?

De vraagprijs van €209.000 ligt 34% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€315.058). De woning is met 70 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 116 m², maar heeft een modern energielabel A. De prijs per m² is met €2.987 iets boven het buurtgemiddelde van €2.587, maar de totale prijs is relatief laag door het compacte formaat.

Hoe is de bereikbaarheid van het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 12,1 km afstand. Dit is met de auto in ongeveer 15 minuten te bereiken. De afstand is aanzienlijk, dus voor dagelijks woon-werkverkeer met de trein is dit minder praktisch.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt Buitengebied Biddinghuizen is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5). De omgevingsadressendichtheid is 126 adressen per km², wat duidt op een landelijke omgeving met veel rust en ruimte.

Zijn er basisscholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 7 basisscholen. De dichtstbijzijnde zijn Christelijke Basisschool DOK 19 (3,9 km) en CBS De Parel (4,5 km). Deze zijn goed bereikbaar met de fiets.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

In de buurt staan 26 koopwoningen te koop. De gemiddelde vraagprijs is €315.058, met een mediaan van €248.500. De prijzen variëren van €169.500 tot €1.150.000.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 15% label A+. Dit is een groot voordeel voor de energiekosten.

Residentia Verkoopbemiddeling B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Residentia Verkoopbemiddeling B.V.
residentia.nl
Bekijk
Residentia Verkoopbemiddeling B.V.
vastgoednederland.nl
Bekijk