Woning te koop: Lytse Wyngaerden 28A, Langezwaag
KopenOpsterlandLangezwaagLangezwaag-BuitengebiedLytse Wyngaerden 28A

Lytse Wyngaerden 28A

Langezwaag-Buitengebied, Opsterland

€ 500.000
Buurt Langezwaag-Buitengebied, LangezwaagBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 684m²
684m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Lytse Wyngaerden 28A, een vrijstaand huis met een groot perceel

Dit vrijstaande huis in Langezwaag staat op een ruim perceel van 684 m², midden in het groen. Het bouwjaar 1979 geeft het een solide uitstraling, met voldoende mogelijkheden om het naar eigen smaak aan te passen. De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk het met andere woningen in Opsterland.

Buurt Langezwaag-Buitengebied

Langezwaag-Buitengebied is een rustige, landelijke buurt met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen, en de sfeer is er gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele, groene omgeving is. De buurt Langezwaag-Buitengebied heeft een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

In de ochtend fietsen kinderen naar Skôalle it Aventoer, een basisschool op tien minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen rijd je naar Albert Heijn of Jumbo, beide op ongeveer vijf kilometer afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 4,7 km. De gemeente Opsterland biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,8 km en een treinstation op 8,1 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Gorredijk, Annelies Atsma.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 731
Woonoppervlakte684m²
Perceeloppervlakte5910m²
Bouwjaar1979
BuurtLangezwaag-Buitengebied
WijkLangezwaag
GemeenteOpsterland

Locatie

Lytse Wyngaerden 28A, Langezwaag

Buurt statistieken

Gegevens uit Langezwaag-Buitengebied

Inwoners340
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
De Passage 2
4729m
Ekoplaza
Molenplein 10
4843m
Jumbo
Molenplein 27
4901m

Scholen

13 binnen 5 km

Skôalle it Aventoer
Basisonderwijs · 134 leerlingen
1282m
Compagnonsschool
Basisonderwijs · 91 leerlingen
1481m
o.b.s. Het Slingertouw
Basisonderwijs · 409 leerlingen
3345m

Veelgestelde vragen

Over Lytse Wyngaerden 28A, Langezwaag

Is €500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met een perceel van 684 m² in Langezwaag. De woning is gebouwd in 1979 en heeft een oppervlakte van 684 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het buitengebied van Langezwaag, een rustige omgeving. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 4,7 km afstand. Basisscholen zoals Skôalle it Aventoer (1,3 km) en Compagnonsschool (1,5 km) zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 8,1 km. Voor dagelijkse voorzieningen ben je aangewezen op de auto.

Hoe is de buurt Langezwaag-Buitengebied?

Langezwaag-Buitengebied is een landelijke buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Het is er rustig en groen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-65-jarigen. Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar de natuur is dichtbij. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.