Woning te koop: Maalbekerweg 25-23, Belfeld
KopenVenloBelfeldMaalbeekMaalbekerweg 25-23

Maalbekerweg 25-23

Maalbeek, Venlo

€ 135.000
Buurt Maalbeek, BelfeldBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Maalbeek

Aan de Maalbekerweg in Belfeld staat deze ruime woning uit 1980. Het is een plek waar je echt tot rust komt, omringd door groen. Met 140 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin of voor wie graag thuis werkt. De vraagprijs van €135.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Venlo voor een idee van het aanbod.

Buurt Maalbeek

Maalbeek is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt telt zo'n 215 inwoners. Het is een plek waar mensen graag wonen vanwege de rust en de ruimte. De buurt Maalbeek heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rustige sfeer.

Leven in de straat

In de ochtend hoor je de vogels en zie je kinderen naar school fietsen. De dichtstbijzijnde basisschool, Basisschool KOM.MIJN, ligt op twee kilometer afstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op zo'n 2,4 kilometer. Ook PLUS en Albert Heijn zijn binnen vijf kilometer te vinden. De gemeente Venlo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Verstegen Makelaars. Het is een woning die nu te koop staat en waar je snel een bezichtiging kunt plannen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 135.000
Prijs per m²€ 964
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte75434m²
Bouwjaar1980
BuurtMaalbeek
WijkBelfeld
GemeenteVenlo

Locatie

Maalbekerweg 25-23, Belfeld

Buurt statistieken

Gegevens uit Maalbeek

Inwoners215
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Muldersplein 10
2405m
PLUS
Glazenapstraat 21
2994m
PLUS
Pater Petersstraat 1
3294m

Scholen

13 binnen 5 km

Basisschool KOM.MIJN
Basisonderwijs · 404 leerlingen
2068m
OKC de Toermalijn
Basisonderwijs · 200 leerlingen
2749m
De Schalm
Basisonderwijs · 138 leerlingen
3263m

Veelgestelde vragen

Over Maalbekerweg 25-23, Belfeld

Is €135.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €135.000 is marktconform voor een woning van 140 m² in Belfeld. De prijs per vierkante meter ligt rond de €964, wat gebruikelijk is voor deze regio. Het is een scherpe prijs voor een woning met zoveel ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid van Maalbeek?

Maalbeek is een rustige buurt in Belfeld, op ongeveer 4,5 kilometer van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. De buurt is goed bereikbaar, maar wel afhankelijk van eigen vervoer voor de meeste ritten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde is Basisschool KOM.MIJN op 2 kilometer afstand. Ook OKC de Toermalijn en De Schalm zijn binnen 3,5 kilometer te vinden. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Venlo, op 5 kilometer.

Wat voor type woning is dit?

Het is een eengezinswoning uit 1980 met een woonoppervlak van 140 m². De woning is onderdeel van een rustige buurt met veel koopwoningen. Het bouwjaar en de oppervlakte maken het een ruime woning voor een gezin.

Hoe is de buurt Maalbeek qua veiligheid?

Maalbeek is een rustige buurt met een laag aantal misdrijven. In de buurt zijn 20 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is. Het is een veilige omgeving om te wonen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten binnen 5 kilometer. De dichtstbijzijnde is Jumbo op 2,4 kilometer, gevolgd door PLUS op 3 kilometer. Ook Albert Heijn is op 3,9 kilometer te vinden. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus goed voorzien.

Verstegen Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar