Woning te koop: Maalbekerweg 25-404, Belfeld
KopenVenloBelfeldMaalbeekMaalbekerweg 25-404

Maalbekerweg 25-404

Maalbeek, Venlo

€ 104.750
Buurt Maalbeek, BelfeldBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een recreatiewoning met karakter

Deze woning aan de Maalbekerweg in Belfeld is een vrijstaande recreatiewoning met een woonoppervlak van 140 m², gebouwd in 1980. Het ligt in een rustige, groene omgeving, ideaal om tot rust te komen. De vraagprijs van €104.750 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Venlo.

Buurt Maalbeek

Maalbeek is een kleine buurt met 215 inwoners, waarvan de meeste in eengezinswoningen wonen. Het is een rustige, landelijke omgeving. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt heeft een laag voorzieningenniveau, maar biedt veel rust en ruimte. Lees meer over de buurt Maalbeek.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 2,4 km afstand, of PLUS op 3 km. Basisschool KOM.MIJN ligt op 2,1 km, en OKC de Toermalijn op 2,7 km. Het treinstation is 4,5 km verderop. De omgeving is groen en rustig, met voldoende wandel- en fietsmogelijkheden. Ontdek meer over de gemeente Venlo.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via UwTweedehuismakelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 104.750
Prijs per m²€ 748
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte75434m²
Bouwjaar1980
BuurtMaalbeek
WijkBelfeld
GemeenteVenlo

Locatie

Maalbekerweg 25-404, Belfeld

Buurt statistieken

Gegevens uit Maalbeek

Inwoners215
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Muldersplein 10
2405m
PLUS
Glazenapstraat 21
2994m
PLUS
Pater Petersstraat 1
3294m

Scholen

13 binnen 5 km

Basisschool KOM.MIJN
Basisonderwijs · 404 leerlingen
2068m
OKC de Toermalijn
Basisonderwijs · 200 leerlingen
2749m
De Schalm
Basisonderwijs · 138 leerlingen
3263m

Veelgestelde vragen

Over Maalbekerweg 25-404, Belfeld

Is €104.750 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €104.750 is marktconform voor een recreatiewoning van 140 m² in deze regio. Het bouwjaar 1980 en de ligging in een rustige buurt spelen mee in de prijs. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een woning uit 1980?

Een woning uit 1980 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld het dak, de kozijnen of de installaties. Het energielabel is niet bekend, dus vraag de verkoper naar de isolatie en verwarming.

Hoe rustig is het in de buurt Maalbeek?

Maalbeek is een zeer rustige buurt met 215 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid van 98 adressen per km². Het is een landelijke omgeving. Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn basisscholen op 2,1 km (Basisschool KOM.MIJN) en 2,7 km (OKC de Toermalijn). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Venlo, op 5 km afstand. Er is ook een kinderdagverblijf op 1,9 km.