Woning te koop: Markt 48A, Etten-Leur
Verkocht onder voorbehoud

Markt 48A

Centrum Oost 1, Etten-Leur

€ 365.000
Buurt Centrum Oost 1, Etten-LeurBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 389m²
389m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een monumentaal pand op de Markt

Dit bijzondere aanbod op Markt 48A in Etten-Leur is een voormalig winkelpand met woonruimte, gebouwd in 1887. De advertentie vermeldt geen woningtype. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €365.000 voor 389 m² is de prijs per vierkante meter laag, wat interessant is vergeleken met andere woningen in Etten-Leur.

De buurt Centrum Oost 1

De woning staat in de buurt Centrum Oost 1, een stedelijk gebied met een hoge dichtheid. Er wonen 1.410 mensen, waarvan veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Op de Markt zelf vind je restaurants en winkels. Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn (om de hoek) of Dirk (twee straten verder). Basisschool IKC de Vincent zit op loopafstand, net als de Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur voor voortgezet onderwijs. De gemeente Etten-Leur biedt verder parken en een bibliotheek in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heijblom Makelaardij op Funda. De makelaar heeft geen woningtype vermeld in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 365.000
Prijs per m²€ 938
Woonoppervlakte389m²
Perceeloppervlakte504m²
Bouwjaar1887
EnergielabelA++
BuurtCentrum Oost 1
WijkMidden woongebied
GemeenteEtten-Leur

Locatie

Markt 48A, Etten-Leur

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Oost 1

Inwoners1.410
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Burchtplein 13
373m
Dirk
Molenvang 8
401m
Jumbo
Kerkwerve 25
806m

Scholen

18 binnen 5 km

IKC de Vincent
Basisonderwijs · 238 leerlingen
284m
Katholieke basisschool D'N OVERKANT
Basisonderwijs · 536 leerlingen
720m
Katholieke basisschool De 4 Heemskinderen
Basisonderwijs · 478 leerlingen
936m

Veelgestelde vragen

Over Markt 48A, Etten-Leur

Welk energielabel heeft Markt 48A?

De woning aan Markt 48A in Etten-Leur heeft energielabel A++.

Is €365.000 een realistische prijs voor dit pand?

Met 389 m² woonoppervlak komt de prijs neer op ongeveer €939 per m², wat aan de lage kant is voor Etten-Leur. Het pand is echter een monumentaal voormalig winkelpand uit 1887, dus er kunnen hoge onderhoudskosten zijn. De prijs lijkt marktconform gezien de staat en het energielabel A++.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, wat zeer zuinig is. Dat betekent lage energiekosten in vergelijking met oudere panden. Het pand heeft waarschijnlijk goede isolatie en duurzame installaties.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Etten-Leur ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar rijden treinen naar onder andere Breda en Roosendaal.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

De advertentie vermeldt geen parkeergelegenheid. In het centrum van Etten-Leur is parkeren vaak betaald of met een vergunning. Het is aan te raden de lokale parkeerregels te controleren.

Waarom staat er geen woningtype in de advertentie?

Heijblom Makelaardij heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het woningtype staat niet in de advertentie.

Wat voor onderhoud vergt een pand uit 1887?

Oude panden kunnen extra onderhoud vragen aan fundering, dak en gevel. Het energielabel A++ suggereert dat er al veel is verbeterd, maar specifieke onderhoudsdetails staan niet in de advertentie.

Heijblom Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Heijblom Makelaardij
heijblommakelaardij.nl
Bekijk
Heijblom Makelaardij
funda.nl
Bekijk