Woning te koop: Middelweg 133, Stavoren

Middelweg 133

Verspreide huizen Stavoren, Súdwest-Fryslân

€ 439.500
Buurt Verspreide huizen Stavoren, StavorenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
47% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en ligging

Deze vrijstaande woning uit 2003 ligt in het buitengebied van Stavoren, een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 183 m² woonoppervlak is het een royale woning. De vraagprijs van €439.500 is marktconform voor een woning van dit type in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Súdwest-Fryslân.

Buurt Verspreide huizen Stavoren

De buurt Verspreide huizen Stavoren is dunbevolkt, met slechts 75 inwoners. Het is een rustige omgeving waar vooral 45- tot 65-jarigen wonen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het merendeel is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel rust. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Stavoren.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op ongeveer een kwartier lopen. Ook zijn er twee basisscholen in de buurt: Chr. Basisschool De Skutslús op 1,3 km en Basisschool De Meiboom op 2,4 km. Het treinstation van Stavoren ligt op loopafstand, handig voor een uitstapje. De omgeving biedt verder rust en natuur, met een park op 1,6 km. Ontdek meer over de gemeente Súdwest-Fryslân.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 439.500
Prijs per m²€ 2.402
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte176m²
Bouwjaar2003
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Stavoren
WijkHemelum
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Middelweg 133, Stavoren

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Stavoren

Inwoners75
Mannen60%
Vrouwen47%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
De Bleeck 1
1195m
SPAR
St. Odulphusstraat 18
5528m
Poiesz
Hoofdstraat 6
6045m

Scholen

2 binnen 5 km

Chr. Basisschool De Skutslús
Basisonderwijs · 58 leerlingen
1296m
Basisschool De Meiboom
Basisonderwijs · 75 leerlingen
2377m

Veelgestelde vragen

Over Middelweg 133, Stavoren

Welk energielabel heeft Middelweg 133?

De woning aan Middelweg 133 in Stavoren heeft energielabel C.

Is €439.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €439.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 183 m² uit 2003 in het buitengebied van Stavoren. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. De prijs weerspiegelt de rustige ligging en de ruime opzet.

Hoe is de bereikbaarheid van Stavoren?

Stavoren heeft een treinstation op 1,3 km afstand, dus je kunt makkelijk met de trein naar andere steden. De woning ligt in een landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen binnen 2,5 km: Chr. Basisschool De Skutslús op 1,3 km en Basisschool De Meiboom op 2,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad verderop, de dichtstbijzijnde is op 8,9 km. Dat is iets om rekening mee te houden als je kinderen hebt.