Woning te koop: Molendijk 3, Batenburg
KopenWijchenBatenburgMolendijk 3

Molendijk 3

Batenburg, Wijchen

€ 900.000
Buurt Batenburg, BatenburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 698m²
698m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een monumentaal huis met karakter

Dit is geen standaard woning. Molendijk 3 in Batenburg is een vrijstaand huis uit 1874 met een woonoppervlak van 698 m². Het ademt geschiedenis, maar vraagt ook om liefde en onderhoud. Met een vraagprijs van €900.000 is dat een scherpe prijs voor een dergelijk object, zeker vergeleken met andere woningen in Wijchen.

Batenburg: een dorp met rust

Batenburg is een klein dorp met zo'n 540 inwoners. Het is er rustig, met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. De meeste bewoners zijn tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus je zult zelf een beeld moeten vormen.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op ruim 3 km afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Basisschool De Baptist, ligt om de hoek op 274 meter. Ook een kinderdagverblijf is vlakbij. Voor uitgebreidere voorzieningen ben je aangewezen op omliggende plaatsen, zoals de gemeente Wijchen.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Redres de Bouwkunstmakelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 1.289
Woonoppervlakte698m²
Perceeloppervlakte1110m²
Bouwjaar1874
BuurtBatenburg
WijkBatenburg
GemeenteWijchen

Locatie

Molendijk 3, Batenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Batenburg

Inwoners540
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Keurvorstenplein 12
3441m
Aldi
Lietingstraat 21
3889m
PLUS
Rogstraat 6
5669m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool De Baptist
Basisonderwijs · 41 leerlingen
274m
Bs De Vier Heemskinderen
Basisonderwijs · 76 leerlingen
2196m
Basisschool De Bogaard
Basisonderwijs · 156 leerlingen
3158m

Veelgestelde vragen

Over Molendijk 3, Batenburg

Is €900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €900.000 voor een vrijstaand huis van 698 m² uit 1874 is aan de lage kant gezien de oppervlakte, maar het bouwjaar en de ligging in een klein dorp spelen mee. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, dus het is lastig te zeggen of het een koopje is. Laat je goed informeren over de staat van het onderhoud.

Hoe is het leven in Batenburg?

Batenburg is een rustig dorp met ongeveer 540 inwoners. Het is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5), dus voorzieningen als supermarkten en scholen liggen op afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 3,4 km. Het is een plek voor wie van rust en ruimte houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 274 meter loop je naar Basisschool De Baptist. Andere basisscholen binnen 5 km zijn Bs De Vier Heemskinderen (2,2 km), Basisschool De Bogaard (3,2 km) en Openbare Basisschool 't Ravelijn (3,3 km). Voortgezet onderwijs is verder weg, op 10 km afstand.