Woning te koop: Mosselsepad 24K, Otterlo
KopenEdeOtterloEschoter VeldMosselsepad 24K

Mosselsepad 24K

Eschoter Veld, Ede

€ 319.500
Buurt Eschoter Veld, OtterloBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Otterlo

Dit appartement aan het Mosselsepad 24K in Otterlo is een fijne plek voor wie houdt van rust en natuur. Het is een woning uit 1960 met 53 m² woonoppervlak, gelegen in een groene omgeving. De vraagprijs van €319.500 is marktconform voor woningen in Ede.

Buurt Eschoter Veld

De buurt Eschoter Veld is een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Nou de buurt is heel best beetje aan het verouderen maar lekker rustig wel dus heel prima." De buurt Eschoter Veld telt 685 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek ligt op 800 meter lopen. Ook de Coop en PLUS zijn op fietsafstand. Voor kinderen is er de Ericaschool, een basisschool op 10 minuten lopen. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stroomberg Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 319.500
Prijs per m²€ 6.028
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte850m²
Bouwjaar1960
BuurtEschoter Veld
WijkOtterlo
GemeenteEde

Locatie

Mosselsepad 24K, Otterlo

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Buur
02-04-2025
Rustig

Nou de buurt is heel best beetje aan het verouderen maar lekker rustig wel dus heel prima

Buurt statistieken

Gegevens uit Eschoter Veld

Inwoners685
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 4a
804m
Coop
Edeseweg 118
3948m
PLUS
Dorpsstraat 28
3952m

Scholen

4 binnen 5 km

Ericaschool
Basisonderwijs · 145 leerlingen
869m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
3664m
School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
3894m

Veelgestelde vragen

Over Mosselsepad 24K, Otterlo

Is €319.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €319.500 voor een appartement van 53 m² uit 1960 in Otterlo is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden.

Hoe is de buurt Eschoter Veld om in te wonen?

Eschoter Veld is een rustige buurt met veel groen en een gemengde bevolking. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De enige review noemt de buurt 'heel best' en 'lekker rustig'. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Zijn er basisscholen in de buurt?

Ja, op 10 minuten lopen (869 meter) vind je de Ericaschool, een basisschool met 145 leerlingen. Andere scholen zoals School Met De Bijbel De Zaaier en School met de Bijbel Wekerom liggen op ongeveer 3,5-4 km afstand.