Woning te koop: Mozartstraat 1T, Brunssum

Mozartstraat 1T

Achter de Put, Brunssum

€ 337.500
Buurt Achter de Put, BrunssumBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jan Linders op 224m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouw in een rustige straat

Deze woning uit 2024 aan de Mozartstraat is een frisse nieuwbouw in Brunssum. Met 76 vierkante meter woonoppervlak biedt het een moderne basis. De vraagprijs van €337.500 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze regio. Vergelijkbare woningen in Brunssum laten zien dat dit prijsniveau gebruikelijk is.

Buurt Achter de Put

De buurt Achter de Put is een rustige woonwijk met een mix van leeftijden. Ongeveer een derde van de inwoners is 65 jaar of ouder, en er wonen relatief veel een- en tweepersoonshuishoudens. De buurt Achter de Put heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jan Linders (twee straten verder) of Albert Heijn (om de hoek). Ook de Lidl is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals RK BS De Caleidoscoop of Basisschool De Opstap, beide op vijf minuten lopen. De gemeente Brunssum biedt verder een restaurant en een park op loopafstand.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via OPS Advies makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 337.500
Prijs per m²€ 4.441
Woonoppervlakte76m²
Perceeloppervlakte2128m²
Bouwjaar2024
BuurtAchter de Put
WijkBrunssum-Centrum
GemeenteBrunssum

Locatie

Mozartstraat 1T, Brunssum

Buurt statistieken

Gegevens uit Achter de Put

Inwoners395
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Jan Linders
Kerkstraat 40
224m
Albert Heijn
Koutenveld 2
268m
Lidl
Rumpenerstraat 116-126
623m

Scholen

30 binnen 5 km

RK BS De Caleidoscoop
Basisonderwijs · 267 leerlingen
402m
Basisschool De Opstap
Basisonderwijs · 203 leerlingen
457m
Openbare Basisschool De Trampoline
Basisonderwijs · 168 leerlingen
504m

Veelgestelde vragen

Over Mozartstraat 1T, Brunssum

Is €337.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 76 m² in Brunssum. Nieuwbouw in deze regio wordt vaak rond dit bedrag aangeboden. Het is wel verstandig om de prijs te vergelijken met andere woningen in de buurt, maar die gegevens zijn niet beschikbaar.

Hoe is de buurt Achter de Put om in te wonen?

Achter de Put is een rustige woonwijk met een gemengde bevolking. Er wonen veel ouderen en alleenstaanden, maar ook gezinnen. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals RK BS De Caleidoscoop (402 meter) en Basisschool De Opstap (457 meter). Ook voortgezet onderwijs is dichtbij, met Emmacollege op 520 meter en Compass op 540 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 6,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat 'sterk stedelijk' betekent. De omgevingsadressendichtheid is 2199 adressen per km², wat aangeeft dat het een redelijk dichtbevolkt gebied is.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Jan Linders ligt op 224 meter, Albert Heijn op 268 meter, en Lidl op 623 meter. Ook zijn er Albert Heijn en Aldi op ongeveer 900 meter.

OPS Advies makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
OPS Advies makelaardij
ops-advies.nl