Woning te huur: Nieuwegracht, Utrecht

Nieuwegracht

Nieuwegracht-Oost, Utrecht

€ 2.295 p.m.
Buurt Nieuwegracht-Oost, UtrechtBekijk buurt
Let op: Deze woning heeft geen huisnummer op de advertentiesite. Hierdoor kunnen sommige gegevens zoals locatie en buurt niet kloppen.
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan de Nieuwegracht in Utrecht

Deze huurwoning aan de Nieuwegracht ligt in het hart van de Utrechtse binnenstad. De advertentie vermeldt geen huisnummer, postcode, woningtype, oppervlakte, bouwjaar of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. De huurprijs van €2.295 per maand is aan de hoge kant vergeleken met andere huurwoningen in Utrecht.

Buurt Nieuwegracht-Oost

De buurt Nieuwegracht-Oost is een dichtbevolkte stadswijk met veel eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een stedelijk centrum. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt op 5 minuten lopen, of bij SPAR en Albert Heijn iets verderop. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals de Openbare Dalton Basisschool Pieterskerkhof op 2 minuten lopen. De gemeente Utrecht biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder B&S Rental Service op Pararius. De makelaar heeft geen volledige specificaties gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.295 p.m.
BuurtNieuwegracht-Oost
WijkBinnenstad
GemeenteUtrecht

Locatie

Nieuwegracht, Utrecht

Onnauwkeurig door ontbreken van het huisnummer

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwegracht-Oost

Inwoners1.165
Mannen47%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuwegracht-Oost

Woningvoorraad621
Gem. WOZ-waarde€ 706.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

69 binnen 5 km

Boon's Markt
Ganzenmarkt 2-6
515m
SPAR
Mariastraat 49
533m
Albert Heijn
Nachtegaalstraat 55
557m

Scholen

128 binnen 5 km

Openbare Dalton Basisschool Pieterskerkhof
Basisonderwijs · 205 leerlingen
235m
Vrije School Utrecht
Basisonderwijs · 446 leerlingen
285m
St-Gregorius College
Voortgezet onderwijs · 425 leerlingen
358m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwegracht, Utrecht

Is €2.295 per maand een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.295 ligt iets boven het gemiddelde van €2.148 in de buurt, maar onder de mediaan van €2.395. Zonder oppervlakte en woningtype is het lastig te zeggen of de prijs marktconform is. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4,37, maar de exacte oppervlakte van deze woning is niet bekend.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de buurt Nieuwegracht-Oost worden gemiddeld in 15 dagen verhuurd, wat wijst op een snelle markt. Dit is gebaseerd op verhuurde woningen in de buurt.

Wat voor type woning is dit?

De buurt bestaat voor 33% uit eengezinswoningen en voor 67% uit appartementen, maar het is onduidelijk of deze woning een appartement of een eengezinswoning is.

Wat is de oppervlakte van de woning?

De oppervlakte staat niet in de advertentie. De gemiddelde oppervlakte van huurwoningen in de buurt is 548 m², maar dat is inclusief alle woningen en zegt niets over deze specifieke woning.

Wat is het energielabel?

Zonder dit gegeven is het niet mogelijk om iets te zeggen over de energiezuinigheid van de woning.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

B&S Rental Service heeft op Pararius alleen de straat en prijs gepubliceerd. Huisnummer, postcode, woningtype, oppervlakte, bouwjaar en energielabel staan niet in de advertentie.

B&S Rental Service
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
B&S Rental Service
bnsrentalservice.nl
Bekijk
B&S Rental Service
pararius.nl
Bekijk