Woning te koop: Nieuwesluisweg 1-074, Breskens
KopenSluisBreskensVerspreide huizen BreskensNieuwesluisweg 1-074

Nieuwesluisweg 1-074

Verspreide huizen Breskens, Sluis

€ 449.000
Buurt Verspreide huizen Breskens, BreskensBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 129m²
115% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
42% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit vrijstaande huis aan de Nieuwesluisweg in Breskens ademt rust en ruimte. Gebouwd in 1999, met 129 m² woonoppervlak en energielabel C, is het een solide woning voor wie van een eigen plek houdt. De vraagprijs van €449.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Sluis, maar dat past bij de royale oppervlakte.

Buurt Verspreide huizen Breskens

De buurt Verspreide huizen Breskens is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar vooral oudere bewoners en stellen zonder kinderen wonen. De sfeer is er kalm en groen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt Verspreide huizen Breskens kenmerkt zich door een lage bebouwingsdichtheid.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Jumbo, om de hoek op 870 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is PLUS op 1,4 km ook een optie. Kinderen gaan naar Openbare Basisschool De Zeemeeuw, twee straten verder op 1,7 km. Andere basisscholen in de buurt zijn Basisschool De Meerstromen op 3,7 km en Archipelschool Frans Naerebout op 4,7 km. De gemeente Sluis biedt een rustig leven met voorzieningen op fietsafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tournois Makelaardij Breskens NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.000
Prijs per m²€ 3.481
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte559m²
Bouwjaar1999
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Breskens
WijkBreskens
GemeenteSluis

Locatie

Nieuwesluisweg 1-074, Breskens

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Breskens

Inwoners330
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Verspreide huizen Breskens

Woningvoorraad215
Gem. WOZ-waarde€ 394.000
Koopwoningen84%
Huurwoningen12%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
870m
PLUS
Spuiplein 49
1420m
Aldi
Glacisstraat 22C
5106m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zeemeeuw
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1664m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3713m
Archipelschool Frans Naerebout
Basisonderwijs · 67 leerlingen
4700m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwesluisweg 1-074, Breskens

Welk energielabel heeft Nieuwesluisweg 1-074?

De woning aan Nieuwesluisweg 1-074 in Breskens heeft energielabel C.

Is €449.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €449.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€316.725) en ook boven de mediaan (€340.000). De woning is met 129 m² wel aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 60 m². De prijs per m² is met €3.481 lager dan het buurtgemiddelde van €6.163, dus voor de extra ruimte betaal je relatief minder.

Hoe is de buurt Verspreide huizen Breskens om in te wonen?

Het is een rustige, landelijke buurt met veel eengezinswoningen. De bevolking bestaat vooral uit 45-plussers en stellen zonder kinderen. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de dichtstbijzijnde supermarkt en basisschool zijn op fietsafstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (434 adressen per km²), wat bijdraagt aan de rust.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit bouwjaar (1999). In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label A, 20% label B en 20% label C, dus deze woning zit in de middenmoot.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool De Zeemeeuw op 1,7 km. Andere opties zijn Basisschool De Meerstromen (3,7 km) en Archipelschool Frans Naerebout (4,7 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Breskens of verder, de dichtstbijzijnde school is op 11,1 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 45,4 km afstand. Dat is ver, dus je bent voor openbaar vervoer vooral aangewezen op de bus of de auto. De woning is dan ook meer geschikt voor mensen die met de auto reizen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?