Woning te koop: Nieuwesluisweg 1A625, Breskens
KopenSluisBreskensVerspreide huizen BreskensNieuwesluisweg 1A625

Nieuwesluisweg 1A625

Verspreide huizen Breskens, Sluis

€ 239.000
Buurt Verspreide huizen Breskens, BreskensBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
42% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Breskens

Dit appartement aan de Nieuwesluisweg 1A625 in Breskens is een rustige plek om te wonen. Het is gebouwd in 2019, dus het is modern en goed onderhouden. Met 49 vierkante meter is het compact maar praktisch ingedeeld. De vraagprijs van €239.000 is scherp vergeleken met andere woningen in Sluis.

De buurt: Verspreide huizen Breskens

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Breskens, een rustige omgeving met veel groen. De buurt telt zo'n 330 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar veel mensen in een koopwoning wonen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, dat om de hoek ligt. Ook PLUS is twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Openbare Basisschool De Zeemeeuw op tien minuten lopen en Basisschool De Meerstromen op een kwartier fietsen. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tournois Makelaardij Breskens NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 239.000
Prijs per m²€ 4.878
Woonoppervlakte49m²
Perceeloppervlakte229m²
Bouwjaar2019
BuurtVerspreide huizen Breskens
WijkBreskens
GemeenteSluis

Locatie

Nieuwesluisweg 1A625, Breskens

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Breskens

Inwoners330
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Verspreide huizen Breskens

Woningvoorraad215
Gem. WOZ-waarde€ 394.000
Koopwoningen84%
Huurwoningen12%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
550m
PLUS
Spuiplein 49
1282m
SPAR
Dorpsstraat 2
5123m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zeemeeuw
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1385m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3378m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwesluisweg 1A625, Breskens

Is de prijs van €239.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €239.000 ligt ongeveer 25% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€316.725). De mediaanprijs is €340.000. Het is dus een relatief scherpe prijs voor een woning van 49 m² uit 2019. Houd er rekening mee dat de gemiddelde prijs per m² in de buurt €6.163 is, wat neerkomt op zo'n €302.000 voor deze oppervlakte.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig buitengebied van Breskens. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 45,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (434 adressen per km²), wat past bij het landelijke karakter. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 40% van de woningen label A, 20% label B, 20% label C en 20% label D of lager. Omdat de woning uit 2019 is, is de kans groot dat het een zuinig label heeft, maar dit kun je het beste navragen bij de makelaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen binnen 5 km: Openbare Basisschool De Zeemeeuw op 1,4 km en Basisschool De Meerstromen op 3,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het nabijgelegen dorp, op 11,1 km afstand. Er zijn ook kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in het afgelopen jaar 28 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een gebied met 330 inwoners. De buurt heeft een landelijk karakter en oogt rustig. Voor specifieke veiligheidscijfers kun je de politiegegevens raadplegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 76 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde. De woningmarkt in de buurt is niet oververhit; er staan 20 woningen te koop en er zijn 22 verkocht in de afgelopen periode.