Woning te koop: Nijbuorren 8, Ternaard
KopenNoardeast-FryslânTernaardNijbuorren 8

Nijbuorren 8

Ternaard, Noardeast-Fryslân

€ 649.000
Buurt Ternaard, TernaardBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 414m²
67% groter dan gemiddeld in de buurt
SPAR op 98m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een monumentaal huis met karakter

Dit ruime huis aan de Nijbuorren in Ternaard ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1836 geeft het pand een authentieke uitstraling, met royale verhoudingen die je niet snel in nieuwbouw vindt. Met 414 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een groot gezin of voor wie graag veel leefruimte heeft. De vraagprijs van €649.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Noardeast-Fryslân, maar dat past bij de omvang en het karakter.

Ternaard: rustig dorpsleven

Ternaard is een klein dorp in de gemeente Noardeast-Fryslân, met een hechte gemeenschap. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 65 jaar oud. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een overwegend eengezinswijk is met veel koopwoningen. Meer over de buurt Ternaard lees je op de buurtpagina.

Dagelijks leven in de straat

De SPAR-supermarkt ligt op nog geen 100 meter afstand. Voor een uitgebreidere shoppingtocht kun je terecht bij de Coop op 4,3 km. In de buurt zijn drie basisscholen, waarvan CBS It Harspit het dichtstbij is, op loopafstand. De dichtstbijzijnde middelbare school is 7,5 km verderop. De gemeente Noardeast-Fryslân biedt een landelijke omgeving met veel natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Friesland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 1.568
Woonoppervlakte414m²
Perceeloppervlakte814m²
Bouwjaar1836
EnergielabelD
BuurtTernaard
WijkTernaard
GemeenteNoardeast-Fryslân

Locatie

Nijbuorren 8, Ternaard

Buurt statistieken

Gegevens uit Ternaard

Inwoners1.055
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Ternaard

Woningvoorraad532
Gem. WOZ-waarde€ 203.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Oudbuurt 21-23
98m
Coop
Fonteinstrjitte 5
4255m
Jumbo
Hantumerweg 14
6270m

Scholen

3 binnen 5 km

CBS It Harspit
Basisonderwijs · 105 leerlingen
442m
Christelijke Basisschool De Fjouwerhoeke
Basisonderwijs · 53 leerlingen
2370m
sls de tijstream
Basisonderwijs · 146 leerlingen
3966m

Veelgestelde vragen

Over Nijbuorren 8, Ternaard

Welk energielabel heeft Nijbuorren 8?

De woning aan Nijbuorren 8 in Ternaard heeft energielabel D.

Is €649.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 59% boven het gemiddelde van €407.250 in de buurt. Dat is fors, maar deze woning is met 414 m² ook 67% groter dan het buurtgemiddelde van 248 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €1.568, terwijl het gemiddelde in de buurt €2.333 per m² is. Relatief gezien is de prijs per m² dus lager dan gemiddeld, al is het totale bedrag hoog.

Hoe is de bereikbaarheid van Ternaard?

Ternaard ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 18,5 km afstand. De auto is dan ook het meest praktische vervoermiddel.

Wat kun je zeggen over het energielabel D?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1836. In de buurt heeft 40% van de woningen een label D of lager. Dit betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten dan bij een modernere, beter geïsoleerde woning.