Woning te huur: Nijverheidslaan 6D, Weesp

Nijverheidslaan 6D

Bedrijventerrein Nijverheidslaan, Amsterdam

€ 795 p.m.
Buurt Bedrijventerrein Nijverheidslaan, WeespBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 157m²
30% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime bedrijfsruimte in Weesp

Deze lichte, open bedrijfsruimte aan de Nijverheidslaan in Weesp biedt een indrukwekkend woonoppervlak van 157 m². Het pand is nieuwbouw uit 2025 en heeft energielabel A+++, wat betekent dat het zeer zuinig is. De huurprijs van €795 per maand is opvallend scherp, zeker in vergelijking met andere huurwoningen in Amsterdam.

Bedrijventerrein Nijverheidslaan

De buurt Bedrijventerrein Nijverheidslaan is een rustige, kleinschalige bedrijvenbuurt met slechts 30 inwoners. Het is een gemengde buurt met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen. De omgeving is groen en er is een park of plantsoen op loopafstand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 743 meter, of de Vomar op 817 meter. Ook de Dekamarkt en SPAR zijn binnen handbereik. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Brede School Weesperrijk en Jozefschool, beide op 714 meter. Het treinstation van Weesp is op 900 meter afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Lonkhuizen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795 p.m.
Prijs per m²€ 5 p.m.
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte5039m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtBedrijventerrein Nijverheidslaan
WijkBloemendalerpolder
GemeenteAmsterdam

Locatie

Nijverheidslaan 6D, Weesp

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Nijverheidslaan

Inwoners30
Mannen83%
Vrouwen33%

Woningmarkt

Gegevens uit Bedrijventerrein Nijverheidslaan

Woningvoorraad12
Gem. WOZ-waarde€ 348.000
Koopwoningen84%
Huurwoningen16%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Achtergracht 64
743m
Vomar
Achtergracht 70
817m
Albert Heijn
Amstellandlaan 20
986m

Scholen

22 binnen 5 km

Brede School Weesperrijk
Basisonderwijs · 536 leerlingen
714m
Jozefschool/ De Nieuwe Jozef
Basisonderwijs · 522 leerlingen
714m
IKC Cadans Weesp
Basisonderwijs · 19 leerlingen
922m

Veelgestelde vragen

Over Nijverheidslaan 6D, Weesp

Welk energielabel heeft Nijverheidslaan 6D?

De woning aan Nijverheidslaan 6D in Weesp heeft energielabel A+++.

Is €795 per maand een goede prijs voor deze woning?

Ja, de huurprijs van €795 is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €1.288. Ook per vierkante meter is de prijs met €5,06 per m² gunstig vergeleken met het gemiddelde van €12,15 in de buurt. Het is een scherpe prijs voor een nieuwbouwpand van 157 m².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het hoogst haalbare. Dit betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale ecologische voetafdruk. Nieuwbouw uit 2025 voldoet aan de modernste isolatie- en installatienormen.

Hoeveel kamers heeft de woning?

Het betreft een bedrijfsruimte met een open vloeroppervlak van 157 m², dus de indeling is flexibel. Voor specifieke vragen over de indeling kun je het beste contact opnemen met de makelaar.

Is er een tuin of balkon?

In de beschikbare gegevens wordt geen tuin, balkon of terras genoemd. Het is een bedrijfsruimte op de begane grond, dus mogelijk is er geen buitenruimte. Neem contact op met de makelaar voor details.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Weesp ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar zijn er verbindingen naar Amsterdam en andere steden.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (743 m) en Vomar (817 m). Ook zijn er basisscholen zoals Brede School Weesperrijk en Jozefschool, beide op 714 meter. Een kinderdagverblijf is op 200 meter.

Wat is de buurt Bedrijventerrein Nijverheidslaan voor een buurt?

Het is een rustige bedrijvenbuurt met weinig inwoners (30). De buurt is gemengd met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen. De omgeving is groen en er is een park op 1,3 km afstand. Het is een functionele buurt.

Van Lonkhuizen Makelaars