Woning te koop: Nijverheidsweg 10, Mijdrecht

Nijverheidsweg 10

Bedrijventerrein Mijdrecht, De Ronde Venen

€ 199.950
Buurt Bedrijventerrein Mijdrecht, MijdrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 3167m²
3167m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 356m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een bedrijfspand met karakter

Dit voormalige bedrijfspand aan de Nijverheidsweg 10 in Mijdrecht heeft een oppervlakte van maar liefst 3167 m², verdeeld over meerdere bouwlagen. Het pand uit 1975 staat op een bedrijventerrein en biedt veel ruimte voor uiteenlopende bedrijfsactiviteiten. De vraagprijs van €199.950 is aan de lage kant voor zoveel vierkante meters, zeker in vergelijking met andere woningen in De Ronde Venen.

De buurt: Bedrijventerrein Mijdrecht

Het Bedrijventerrein Mijdrecht is een rustige, functionele werkomgeving. De buurt telt ongeveer 330 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van werkenden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer wordt bepaald door de bedrijvigheid en de nabijheid van voorzieningen. De buurt Bedrijventerrein Mijdrecht is goed bereikbaar en ligt op loopafstand van het centrum van Mijdrecht.

Leven in de straat

Doordeweeks is het hier rustig, met bedrijfspanden en wat verkeer van en naar de bedrijven. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 356 meter of de Boni op 410 meter. Ook de Hoogvliet (585 meter) en Lidl (714 meter) zijn dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Driehuis (603 meter) en De Windroos (763 meter). De gemeente De Ronde Venen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A2 bedrijfsmakelaars (backoffice) aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 199.950
Prijs per m²€ 63
Woonoppervlakte3167m²
Perceeloppervlakte1351m²
Bouwjaar1975
BuurtBedrijventerrein Mijdrecht
WijkMijdrecht
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Nijverheidsweg 10, Mijdrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Mijdrecht

Inwoners330
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
De Passage 26
356m
Boni
De Lindeboom 25
410m
Hoogvliet
Kerkvaart 7
585m

Scholen

19 binnen 5 km

Basisschool De Driehuis
Basisonderwijs · 76 leerlingen
603m
Roomskatholieke Basisschool De Windroos
Basisonderwijs · 206 leerlingen
763m
Openbare Basisschool Twister
Basisonderwijs · 187 leerlingen
851m

Veelgestelde vragen

Over Nijverheidsweg 10, Mijdrecht

Is €199.950 een realistische prijs voor dit pand?

Ja, de prijs is opvallend laag voor 3167 m² bedrijfsruimte. Ter vergelijking: in de regio liggen prijzen voor bedrijfspanden vaak hoger per m². Het bouwjaar 1975 en de ligging op een bedrijventerrein verklaren deels de prijs.

Wat voor bedrijfsactiviteiten zijn toegestaan op dit adres?

Het pand ligt op een bedrijventerrein, dus de bestemming is bedrijfsmatig. Welke specifieke activiteiten zijn toegestaan, hangt af van het bestemmingsplan van de gemeente De Ronde Venen. Het is aan te raden dit bij de gemeente na te vragen, maar over het algemeen zijn lichte industrie, opslag en kantoorruimte mogelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van dit bedrijfspand?

Het pand is goed bereikbaar met de auto, vlakbij de N201 en N212. Openbaar vervoer is beperkt: het treinstation ligt op 11,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. Binnen Mijdrecht zijn de meeste voorzieningen op loop- of fietsafstand.