Woning te koop: Noordendolfer 2C54, Zoutelande
KopenVeereZoutelandeNoordendolfer 2C54

Noordendolfer 2C54

Zoutelande, Veere

€ 359.000
Buurt Zoutelande, ZoutelandeBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement in Zoutelande

Dit appartement aan de Noordendolfer in Zoutelande is een fijne plek voor wie van de kust houdt. Het is een rustige woning uit 1970 met 41 vierkante meter woonoppervlak. De vraagprijs van €359.000 is marktconform voor woningen in Veere.

De buurt Zoutelande

Zoutelande is een dorp met een mix van bewoners, van jong tot oud. De buurt heeft een dorps karakter en is rustig. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De gemeente Veere omvat meerdere kustplaatsen.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek ligt op nog geen kilometer afstand. Ook de Jumbo is op loopafstand. Basisschool 'T Paalhoofd is twee straten verder, en er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. Het strand is dichtbij.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roose Makelaardij o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 359.000
Prijs per m²€ 8.756
Woonoppervlakte41m²
Perceeloppervlakte126m²
Bouwjaar1970
BuurtZoutelande
WijkZoutelande
GemeenteVeere

Locatie

Noordendolfer 2C54, Zoutelande

Buurt statistieken

Gegevens uit Zoutelande

Inwoners1.315
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Langstraat 30
931m
Jumbo
Westkapelseweg 10
1366m
SPAR
Vebenabos 44 A
4031m

Scholen

6 binnen 5 km

'T Paalhoofd
Basisonderwijs · 105 leerlingen
1476m
Basisschool Onderdak
Basisonderwijs · 66 leerlingen
2003m
Boazschool
Basisonderwijs · 183 leerlingen
2111m

Veelgestelde vragen

Over Noordendolfer 2C54, Zoutelande

Is €359.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €359.000 is marktconform voor een appartement van 41 m² in Zoutelande. De prijs per vierkante meter ligt rond de €8.756, wat gebruikelijk is voor deze kustplaats. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Zoutelande?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,8 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 460, wat duidt op een landelijke omgeving.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals SPAR op 931 meter en Jumbo op 1,4 kilometer. Ook zijn er basisscholen, kinderdagverblijven en een huisartsenpraktijk in de buurt. Het strand en een park zijn op 400 meter afstand.

Wat is de staat van het energielabel?

Een energielabel kan inzicht geven in de verwachte stookkosten.

Is Zoutelande een rustige buurt?

Ja, Zoutelande is een rustig dorp met een laag aantal misdrijven (38 totaal). De bevolking bestaat voor een groot deel uit 65-plussers (36%) en gezinnen. Het is een populaire bestemming voor toeristen, maar de buurt zelf is kalm.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals 'T Paalhoofd op 1,5 kilometer en Basisschool Onderdak op 2 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde is op 9,1 kilometer.

Roose Makelaardij o.g.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.